Pravá blondýnka (2001)

Reese se na tuhle roli vyloženě hodí a pěkně tuto roli zahrála. Navzodory tomu, že bych od tohoto filmu nic moc nečekal, nebyl nikterak špatný ani příliš trapný. Naopak - v rámci tohoto žánru to byla zábava. Spíše slabší, ale 4* dám.

Westernstory (2011)

Spíš takovej celovečerní sitcom. Občas se člověk zasměje, jinak - jelikož mi wester ani weternové městočko není blízké - v tomto filmu nevidím nic moc zajímavého. Moravismy v podání Kristýny jsou strašné .. vlastně ta Kristýna se sem ani vůbec nehodila. Slabší 3* za to prostředí, jelikož v Boskovicích trávím většinu života.

Cesta do pravěku (1955)

Nyní jsou již ty triky opravdu spíše k smíchu, ale v té době to byl jistě mazec. A v mém mládí to býval hodně oblíbený film. Docela by mě zajímalo, jak by film vypadal teď s novými trikovými možnostmi..

Můj kamarád gepard (2005)

Podle názvu bych se na to asi nikdy nepodíval, protože bych čekal nějakej klasickej dětskej fim, ale ono to špatný rozhodně nebylo. Dobrodružný film v pravém smyslu slova.

P2 (2007)

Bohužel musím říct, že tentokrát to odvážně odhalené poprsí hlavní představitelky bylo spíše rušivé - člověka od děje neustálé odvádí sledování jen tohoto místa:) Jinak celkem dobrej thriller.

Tikot hodin (2011)

Nebylo to špatný, ale herecky u mě teda nikdo nepřevyšoval svými výkony a čekal bych i lepší gradaci. Zkrátka chybělo tomu to pravé ořechové. A to že, když přišel vyšetřovatel do sirotčince a zkrátka řekl, že je z nějaké instutuce a všichni mu to bez mrknutí oka věří, k mému hodnocení taky nepřidalo..

Ropáci (1988) (studentský film)

Člověk by tomu skoro až uvěřil:)

Velká ryba (2003)

Pěkně uděláno, ale příběh jako takový mě zas až tak nevzal. Tim už měl rozhodně lepší filmy.

Machete (2010)

Tak tu 1* jen snad za ty spoře oděné dívčiny, jinak to byla vskutku slátanina..

Mary a Max (2009)

Zpočátku se mi to dost líbilo, ale pak se v jednotlivých dopisech film utápěl až k nudě. Ke konci se film ještě trošku zlepšil, ale stejně víc než 2* nedám. A to ještě díky velmi dobrému hudebnímu podbarvení.