Anatomie lži (2009) (seriál)

Celkem zdařilý seriál, určitě ojedinělý, ale místy dost nudný... Tim Roth herecky výborný, i ostatní nijak nevadili, ale na kriminálku moc fádní ! Každopádně změna na seriálovém poli a to vítaná !

Boj (2007)

Nevím proč tak špatné ohodnocení. Tenhle film má spád, dobrý děj a celkem i zvratový konec.. Podle dua Li/Statham asi každý usuzoval, jak půjde o ultimátní řežbu plnou choreografických bojových prvků, ale opak je pravdou. Jedná se o celkem dost tvrdé streetové krimi, které mě bavilo od začátku do konce !

Zkrocená hora (2005)

Nevěřil bych že tohle někdy dám,ale je to tak... je čistá perfektní filmařina s dokanalým obsazením,scénářem. To že je to příběh o gayech je jedna věc,ale když to člověk překoná, dostane se k opravdu ojedinělému krásnému snímku. Čtyři hvězdy zaslouženě.. ( a to jsem se na to dlouho nechtěl podívat kvůli gay námětu) !

O rodičích a dětech (2007)

Vynikající dějová linie, kdy během příjemného nenudícícho rozhovoru otce se synem pronikají záběry vedlejších údálostí,týkající se obou aktérů. Dle mého názoru jeden z nejvydařenějších novodobých českých filmů. Více takových filmů!!

Exmanželka za odměnu (2010)

Pohodovka na nudné odpoledne. Nečekejte ale žádný dokonalý scénář a námět. Jedná se o vtipnou, někdy ale i dost nudnou podívanou. Butler už celkem ochabuje, Aniston postavou good, ale v obličeji už taky není žádná mladice! I přes to oba zahráli skvěle, ale jak říkám, bez děje se dobrej film neudělá...

Králové ro(c)ku (2006)

Tohle je neskutečná slátanina.. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale tenhle film má jedno podstatné, a to je dokonalej soundtrack! Hudba a texty dokonalé..Ke zkrácení chvíle včele doporučuji!

Šakal (1997)

Stará dobrá pecka s vynikajícím zabijákem Brusem Willisem. Dokonce i Richard Gere byl v této roli celkem povedený... tenhle film mám rád !