Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Po zhliadnutí filmu mi kleslo IQ na úroveň ako hovoria bratia Češi, pokojové teploty a stratil som reč. Všetko sa mi chvalabohu vrátilo na druhý deň ráno, po dobrom spánku keď som na všetko zabudol. Kam sa hrabe Žena za pultom a Muž na radnici, film by mohli na psychiatrii púšťať namiesto upokojujúcich tabletiek, myslím že po zhliadnutí filmu by aj tí najagresívnejší pacienti znehybneli a onemeli.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Za diely s Tobiasom Morettim.

The Stoning of Soraya M. (2008)

Film ktory vo mne bude rezonovat este velmi dlho. A scena ukamenovania vobec nie je samoucelna. Ukazuje nezmyselnu a krutu smrt nech je pachana z akehokolvek dovodu a coho su LUDIA schopni. A co som pritom citil to sa neda ani snad opisat, uz davno sa mi nestalo aby ma film nutil odvratit pohlad od obrazovky, kam sa hrabu horory.

Světová invaze (2011)

Jeden z mala filmov ktory ma skutocne nasral. Svojou hlupostou a absolutnou zbytocnostou.

Dítě číslo 44 (2015)

Na tento film som sa velmi tesil, ale pre mna ako pre obdivovatela knihy velke sklamanie. Atmosfera fajn ale niektorym hercom som neuveril ani n. A k tomu ze z povodnej zaujimavej zapletky , kto cital knihu urcite vie o com hovorim, urobili banalnu ale naozaj banalnu kriminalku uz ani nemam slov. Je to bodobne sprasene ako Kingova Pavucina snu, dalo sa z toho vytrieskat ovela, ovela viac.

Saltová (2010)

Ja si nemôžem pomôcť ale väčšiu blbosť som dávno nevidel. Stálo ma to dosť úsilia dopozerať to do konca. Vôbec nechápem ako toto niekto môže porovnávať s Bournom.

Bournův mýtus (2004)

Jeden z mála filmov poslednej doby pri ktorom som sa nenudil ani cvíľu