Čtyřicítka na krku (2012)

aj som sa schuti zasmial, ale v pozadí je stále tá naliehavá Slovenská otázka ..... prečo nepijú ????? hahahaha :) a keď to nepomôže nech sa rozvedú preboha!!!!!! ale nie oni sa predsa všetci ľúbia veď sú z USA :))))))))

Unesená (2012)

To , že Nicolas pobehuje ako po obrne sa dá zniesť. To , že polda pobehuje v jeblom klobúčiku a dáva múdrosti ako napr. lasička zahnaná v kúte, alebo ako chlapec ktorý sa dotkol horúcej platne, alebo nechajte veveričky nech sa bláznia, to iba rozplače. Ale keď sa roztavené zlato obratom schladí do tvaru pekných zlatých hovienok to ma už rozosmialo. Dobrý je aj chudáčik bez nohy a prstov ktorého Cage podpálil, dobil , prebodol pajserom a utopil hahahahaha. Melodramatické rozlúčkové smrtelné prosby a rozhovory boli čistý grc, ktorým nasadil korunu tým poldov odpočúvajúcich z loďky ktorý si pomýlili šišku so zlatom. BOŽE čistá liga Pištu Segala :(((((

Nespoutaný Django (2012)

Dobrý dojem pokazí iba zopár blbostičiek. Vyše dve hodiny som sa nenudil ale zabával. Skvostne to valcuje Waltz, ktorý je proste geniálny. Najslabší na pľaci bol Tarantino, ktorý bol vyslovene cudzí element :(. Celým filmom sa ťahá problematika rasizmu a blbostičiek ako KKK a pod., ofarbený tým zvláštnym T humorom a T krváčikmi. Napriek všetkým pindom sa mne L.D.Caprio celkom páčil a určite pozitívne prekvapil.

Dredd (2012)

Hnusné prostredie, šílení týpkovia, ,násilie, mutanti, rozhodnutia bez kompromisov a úplne božská famózna Ma-Ma alias Lena Headey. Viem presne kedy by som si pri nej šlahol Slo-Mo :)))

96 hodin: Odplata (2012)

Je trochu divné, keď dievča bez vodičáku jazdí ako profík. Je neuveriteľné, že sa dá so starým taxíkom preraziť ochrana americkej ambasády a vniknúť do nej. Je fascinujúce, že starý muž zbije toľko mocných mladíkov. Je smutné, že mamička je krajšia ako dcéra (subjektívne). Je potešujúce, že má rodina amerických olympionikov nového ostrostrelca. Je však úplný výsmech, keď si mučiteľ z výbavičky mučiacich nástrojov vyberie manikúrové nožničky a strihá gombíky hahahaha. Ale ústa dokorán otvorí napr. navigácia pomocou granátov. Cakumprásk je predsa dôležité aby sme sa bavili a nie mysleli preto 2+*

Únos (2012)

A prečo nie! Niekedy viac poteší jednoduchý thriller bez pripečených pohnútok a umelých ciťákov. Osobne mám slabosť pre Cusacka, ktorému výborne sekundovala "Deb Morgan" alias Carpenter. Premrznuté prostredie, prostitútky a južanský úchylák je síce trochu klišeovité , ale 7/10 to dá!!!

Hasta la vista! (2011)

tak komédia to určite nie je. tých pár chabých srandičiek skôr násilne prekvapí. film ťaží s pocitov, ktorým sa väčšina z nás neubráni. vyhýbať sa takýmto témam nie je potrebné, ale zarábať na nešťastí tiež nie je moja šálka kávy. milé, iné, chutne natočené, ale šup s tým do škatuľky k relácií modré z neba a pošta pre teba (moderný hyenizmus mediálneho priemyslu)

Ill Manors (2012)

darkest dark story with dark music

Resident Evil: Odveta (2012)

Ja sa ospravedlňujem všetkým fanúšikom ale toto už nie je zlé ale TRÁPNE čo je nový level. Dialogy postavy myšlienka akčné scény jedno veľké ho*no!!! 1* za pekné biohazardpríšerky !!! Dalo mi to asi toľko ako keď si pozriem predpoveď počasia pre Tiranu :)

Bourneův odkaz (2012)

J.R. síce nie je taký charizmatický ako M.D. ale zvládol úlohu vo vľlnom pokračovaní na výbornú. Dúfajme však že sa pokračovanie nezvrhne ne nejaký retroklon univerzálneho vojaka lebo má týmto smerom prudko našliapnuté. Okrem niekoľkých blbosti (napr. ako prinútiť vlka hltať hahahaha ) bol B. odkaz prudko pozerateľný. Pařba v Manile však vyznela trochu nedokončene a romanticky v čínskom mori ...Jednoducho 3+++