Hra o trůny (2011) (seriál)

Teda ako veľký fanúšik diel boja o železný trón som sa samozrejme obával ako sa vyrovná filmové spracovanie s bohatou zápletkou a výberom jadnotlivých postáv a musím povedať , že asi nielen mňa tento seriál veľmi milo prekvapil, keď zostali ponechané dravé , nechutné , ale i milostné pasáže a to na veľmi vysokej úrovni. Už sa netrpezlivo teším na spracovanie masakru na svatbe a na vzkriesenie lady so zimohradu :D to som fakt zvedavý!!!

Vzpoura strojů (2009) odpad!

Čisté C-éčko smiešne nelogické lacné atď

Světová invaze (2011)

Mimozemské invázie vedia rozpáliť a každý fanúšik filmu čierny jastrab zostrelený sa tešil na poriadny masaker ktorý však zapatlali teplé reči a nereálne hrdinstvo. Konečne však boli vojaci aspoň špinavý, roztrasený , upotený a zomierajúci. Škoda pátosu na konci a pekných sexi vojačiek, holt USA :)))))))))

MR 73 (2008)

Škoda koženkových kabátov a veľkolitrážnych amerických áut. Ak to bolo myslené ako umelecký počin , tak to bol krok do ničoho. Inak by si táto čistá opustenosť vyžiadala nekompromisne 5*. Každý máme svojich démonov , ale ak to bolo naozaj podľa skutočnej udalosti tak to boli jedny z najhorších.

Titanic II (2010) odpad!

Už len ten námet je odpad ale názov Titanic II to je aká socka !!!!!!!!!

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Aj tretiu časť je nutné pochváliť , skutočne má dej taký spád , alebo tak zaujme , že som sa nenudil. Herci neboli umelí a napomádovaní ako ich kolegovia z USA (aj keď sa viacerím podarilo preraziť už aj za veľkou mlákou) a nemali hlavne chôdzu so zapichnutým pávim perom v zadku :) Trochu naivity pravdaže nezaškodilo a aj dej bol samozrejme plochý , ale kiež by bolo viac takýchto snímkov produkovaných. Mne sa hlavne páčil ten mix medzi obyčajnosťou a strelenosťou , ktorý sa podarilo parádne trafiť.

Rychlejší (2010)

+1*za množstvo úchylov, +1* za B.B.Thorntona, +1*za absolútne fantastický soundrack, +1*za autá, +1*za kameru, -1* za napumpovaného The Rocka, -1*za pripečený názov a amícke bigotné žvásty %= čisté 3 :)

1066: Historie psaná krví (2009) (seriál) odpad!

Seriál na urovni suterénu. Uspokojí len svojou ubohosťou a blbosťou :) Aj na tv doma bežia lepšie seriály a tieto stanice pozerajú 100 ročné babičky. Tento seriál mi pripadal ako keby ho točil amatér s finančnými suchotami. A nech to má šmrnc, tak tam nasekajme (akože) bitky jednu za druhou a obujme v roku 1066 aktérom topánky s podrážkami vibram hehehe kreténske. Kto si to pozrie všetko je trieda a fakt mu závidím :(((((( Je to totálny odpad a aj smrtiace paradajky na kolečkách boli zábavnejšie!!!

Blbec k večeři (2010) odpad!

2x som sa pousmial, raz pri spoločnom obede so Švajčiarmi a raz pri slepom šermiarovy ostatok bol vskutku úbohý. Tento film vo mne nevzbudil morálne pohnútky, ani ľútosť tobôž nie humor ba dokonca ani odpor, čistá strata času. Mali by ho premenovať na Americký psychochudáčik!

Zelený sršeň (2011)

Chutná komédia v ktorej ma napodiv zaujal hlavne p.Bloodnofsky :))) na ktorom som sa zabával skoro viac ako na hlavných postavách. Jednoduché hefty ktoré neskĺzavajú do srandičiek o hovnách vždy potešia. Ak tento film zobereme ako čistú zábavnú vecičku a nehľadáme nejaké hĺbkové odkazy a myšlienkové nite tak sa určite slušne pobavíme.