Kolonie (2013)

Z filmu cítiť tieň ruskej klasiky z metra, francúzskeho Malevilu od Merleho a katastrofických filmov 90 rokov, ale práve preto by som ho až tak veľmi nezatracoval. Atmosféra bola totiž miestami výborná a mňa presvedčila.Len tie digitálne triky bohužiaľ ostali tiež na úrovni 90 rokov a to tento snímok degraduje do III. ligy. Ukončenie do neistého stratena mi však vyhovuje viac ako sladučký koniec s happy endom a preto +1*.

Pařba na třetí (2013)

Je to ako keď brutálne smiešnej stonožke utrhneš 95 vtipných nožičiek. Čo to ostane? 5 nožičiek, ale potom to už nie je stonožka, ale päťnožka. Proste III je len slabota, ktorá len vykrádala predošlé časti. Škoda :( 1* navyše za skvelého Zacha.

Nevědomí (2013)

Niet čo dodať, konečne páni z USA natočili film a nie shitshake pre neandertálcov. Od cukríkového začiatku sa tento snímok pekne pomaly mení na celkom slušnú jazdu aj keď chladnú, gýčovitú a teatrálnu (hahaha kuva načo mali perie zastrkané na prilbách). Nevadí vďaka Sally aj za to :))))

Pád Bílého domu (2013)

Padol foťák olympus!!! fuck nevadí, vlajky padali dole vztyčovali sa , ženy vrešťali prísahu americkej vlajke , autá zas jazdili tesne za sebou , hlboký hlas na konci hovoril teplé slová a chlapík v polobotkách zachránil celé USA pred Mordorom. Hahahahaha ochranka prezidenta to boli čisté M O O R H U H N.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Takže predsa sa dá zo skutočne slabého jednoduchého príbehu natočiť výborný thriller. Počiatočné zmätené sekvencie sa vyjasňujú až do strhujúceho finále. Výborný melancholický výkon C.F. doplnila N.R., ktorej roly trochen spečených postáv super pristanú. Jediná slabinka pre mňa bol nevýrazný bukvičák Alfons a albánska mafia nastajlovaná ako černošský raperský gang :)))

Jack a obři (2013)

Zo všetkých filmov o Džekovi a fazuľke bol tento určite najpodarenejší. Našťastie sa rejžo nenechal moc uniesť komickými scénkami a ani ultra rozprávkovým poňatím. Obrovia nevyzerali ako priblblí zväčšení zombíci a napätie bolo občas celkom chrumkavé. Fantasy , ktorá spríjemní nedeľný večer a vylepší náladu. Jediné čo mňa rušilo bola tuctová nevýrazná princezna.

Jedna mezi oči (2012)

Veľa drsných pripečených hlášok, jedny odhalené pokerované prsíčka a celkom rýchli spád udalostí. Jason Momoa bol celkom odpudivý a Sung Kang slabučký ako vtáčie mlieko. Sylvester prešiel kúrou aby vyzeral šmrncovne, ale neviem prečo na konci chodil ako po análnom styku! Cakumprásk celkom dutá, ale občas pozerateľná jednohubka. Pomaly ma však prestávajú baviť bitky 60desiatnikov - astala vista :) chaloši

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Patetická nezmyselná blbosť , ktorá rieši nejaký americkomazlavoumelý vzťah otca so synom, namiesto poctivej akčnej klasiky. Fuj. Preboha kde je milovaný die hard? Aj staré časti boli pritiahnuté za vlasy a absurdné , ale zároveň milé vtipné a drsné. Tento snímok je guláš bez ladu a skladu nasypaných akčných scén a Melroce place :((( 1*za premrhané peniaze. Vlastne , keď sa tam mihol Rytmus tak to bolo predurčené na H N O J

Konečná (2013)

Dôchodca Schwarzík si kĺby natrel antireumatickou masťou našuchoril vlásky a s ďaľšími vtipnými figúrkami vyrazil bojovať proti zlu. Pokus o úsmevný thriller vlastne týmto pádom vyšiel. Samotná myšlienka absurdného úteku s teplošskou corvettou a postavením mobilného automosta (s tým šporťáčikom by sa na ten most nedostal ani keby sa odspodu namazal) by totiž iba rozplakala! Jedine Peter Stormare veliteľ stupídnej polovojenskej jednotky si udržal rozkošnú odpornosť a zlobu. Snímok stvorený pre násťročných a retardov, ktorý sa smejú z vybuchujúcich áut. Treba však čestne priznať, že zopár záberov bolo funny :))) Napríklad čižmičkový chvat proti neúplatnému deduškovy hahahaha

Dcera nejlepšího kamaráda (2011)

V podstate milé, ale v konečnom dôsledku blbé. V podstate bežné, ale v konečnom dôsledku veeeeľmi nereálne. V podstate zábavné, ale v konečnom dôsledku nudnééééé :)