Ostrov Apokalypsy (2010) (TV film)

Celý dokument je plný informácií, ktoré človek čo sa len minimálne zaujíma o Majskú kultúru dávno pozná a keď má prísť na lámanie chleba a dostanú sa nakoniec na spomínany ostrov tak v tom okamihu to celé skončí. Takže pekný fail !!

Kung Fu Panda 2 (2011)

Výdatná porcia akcie, nápaditej choreografie, humorných scén a kvalitnej animácie podfarbenej údernou hudbou. Bohužiaľ porcia bez kúzla a lepšieho príbehu z predošla. 7/10

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Scény ako behanie po Londýne, morské panny, maják, záver pri fontánke niesú vôbec na zahodenie, Deep aj Penelope veľmi fajn, Zimmer nadupaný, hlášky sa tiež nájdu. Ale ako celok nezáživne, s podivne skákajucim tempom, trestuhodne nevyužitým Ianom McShaneom a haldou zbytočných a hlavne únavnych kecov. 5/10

Ichi, slepá samurajka (2008)

Aj napriek slušnému príbehu, nádhernou hlavnou predstaviteľkou, choreograficky a krvou pekne osolenými súbojmi to na mňa pôsobilo dosť rozvlačne a nedokázalo ma to vtiahnúť tak ako by som chcel, čo je škoda. Lepšie 3*

Zdrojový kód (2011)

Veľmi fajn žánrovka, technicky a herecky (úplne u všetkých predstavených) bez výhrad ale druhé pozretie ako napríklad pri podobnom Déjà Vu nehorzí. Bez happy-endu a s lepším tempom by mi to sedelo viac. Lepšie 3*.

Mechanik zabiják (2011)

U mňa teda spokojnosť a o triedu lepšie ako nedávny Faster. Príbeh slušný, akcia nadupaná a Statham typicky drsný. Akurát postavám sa mohol scenár venovať viac a ísť do hĺbky (hlášky by tiež nezaškodili). Potom by bol pocit po dopozeraní o dosť silnejší. Ale čo, mňa to tentokrát netrápilo a užil som si to hlavne, keď v dnešnej dobe vidím niečo v eRkovom ratingu. 7/10

Jsi můj život (2006) (seriál)

Jediná telenovela ktorú som videl komplet celú. :)

Černá labuť (2010)

Že by ma to nejak strhlo hovoriť nemôžem ale za technickú stránku,finále a perfektne do role vcítenu Natalie si to tých 7/10 zaslúži. No Arnofsky by už mal presedlať, začína to byť nuda.

Opravdová kuráž (2010)

V skratke: Takmer doslovný prepis pôvodného True Grit s lepšími hercami a hudbou. No starý mi aj tak prišiel živší a lepšie vygradovaný. 7/10