Gnomeo & Julie (2011)

Moc nechápu ostatní hodnocení... Mně se film líbil a chvíli jsem i váhal zda mu nedat plný počet hvězdiček (ale takové kvality asi nedosahuje...). Přesto převedení Romea a Julie do malé války trpaslíků se podle mě povedlo a písničky jsou navíc opravdu pěkné.

Vetřelec ³ (1992)

Je pravda, že prvním dvou dílům se to rovnat určitě nemůže. Proto jsem nečekal od trojky mnoho a podíval jsem se na ni jen proto, abych viděl vetřelce až do konce... Přestože anebo právě proto, že jsem nečekal nic zvláštního, jsem byl příjemně překvapen. I třetí díl rozhodně stojí za skouknutí. 80%

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Možná, že měl přijít jiný hrdina a neměla se oživovat tahle legenda. První půlhodinku jsem si nebyl jistý jestli mám opravdu koukat dál. Podle mě trošku absurní přežití výbuchu bomby, ale pokud je to technicky možné, tak budiž. Ale to, že Indi naprosto v klidu ničí sklad těch největších památek, za které by v mládí dal klidně život (jen kvůli Arše úmluvy se nechal zatknout v prvním díle a těď by ji bez problému zničil...). Celkově film to možná špatný nebyl, ale také to nebyl Indiana Jones... Kdyby tam byl místo Indiho jiný archeolog, možná bych byl méně kritický, ale od dr. Jonese jsem čekal víc.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Po suprové jedničce trochu vystřízlivění... Ale i tak dobrej film s zajímavýma scénama - např. rituální obětování.

Thor (2011)

Tenhle film měl na víc a pár desítek minut navíc by mu prospělo... Ale i tak slušnej akčňák. 75%

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

No sice jen 4 minutky ale dokázaly udělat hustou atmosféru...

Rok jedna (2009)

Mě tahle komedie celkem pobavila a přitvrdila mě v názoru, že Jack Black srandu umí udělat.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

I když v téhle sérii Spartakus vůbec nevystupuje (a musím říct, že jsem si to bez něj neuměl nejdřív představit), seriál má pořád co nabídnout. Děj, všechny různé zápletky a intriky ukazují alespoň část histore doma Batiatha. Gannicus ukázal svoji "cool" stránku a těch 6 dílů mi stačilo na to, aby mě mrzelo, že nakonec musí odejít...