Dexter (2006) (seriál)

Dlouhou dobo jsem viděl úspěšnost a oblíbenost seriálu, ale také jsem se mu vyhýbal, protože jsem předpokládal, že se mi hrdina, většinu času pocákaný krví, líbit nebude. Když jsem se měl zase opět nějaký volný čas a nevěděl jsem, jak s ním naložit, tak jsem se odhodlal okusit, co na Dexterovi každý tolik vidí. Teď už asi chápu jeho hodnocení a obdivuji lidi, co na první sérii koukali při premiéře, protože čekat na tohle týden co týden by asi bylo nad mé síly. Teď jsem zahájil druhou sérii a moje hodnocení je nejvyšším možném. Doufám, že v průběhu sledování mě nic neznechutí na tolik, abych s ním hýbal, ale teď už s psaním končím, protože už si opravdu musím zase pustit další díl... :-)

Válka Bohů (2011)

Tohle jsem opravdu nečekal. Když jsem viděl hodnocení 65% myslel jsem si, že je to podhodnocené a mě se to bude líbit víc než většině uživatelům, ale teď spíš uvažuji o opaku, Sám dávám 3* jenom proto, že mám pro řeckou mytologii a starověké boje slabost (je to hloupý důvod, ale u mě to hvězdičku přidal :-) Nevím, kdo s tímhle příběhem přišel, ale já si tam našel hodně věcí, co mi připadaly fakt hloupé nebo nelogické... Bojové scény mi přijdou snad úplně totožné, jako z filmu 300. Dokonce tady to vypadá i míň uvěřitelně. Tenhle film mi prostě moc nesedl a asi bych mu dokázal vytknout ještě víc věcí, ale já si vystačím s tímhle. 50%

Ocelová pěst (2011)

No pro mě to byl takovej Rocky ze železa. I když bylo od začátku jasný, kam to bude směřovat, přesto zábavný.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

No konečně se v tom zase něco dělo. Nebyla to úplně ta holčičí slaďárna - tak koho si mám vybrat (i když je jasný, že i tohle bylo primárně dělaný spíš pro holky), ale i kluk u toho nebude trpět. Někde mezi 3 a 4 hvězdičkama.

Interstate 60 (2002)

Film mi opravdu sedl a náramně jsem si ho užil. Akorát z konce mám takové smíšené pocity... je to zrovna, to co bych nečekal (i když popravdě asi nejrozumnější vysvětlení). Za mě 90%.

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)

Jednička byla super. Skvělej nápad, jak vysvětlit jednu pohádku. Naneštěstí dvojka už je jen výcuc jedničky. A pro Čechy bohužel dost vtipů na dvojsmysly v angličtině (sice třeba Which (witch) window? se mi líbil, ale do pohádky bych moc dvojsmysly nedával...).

Černá mamba (2011)

Není to úplně smysluplné, ale je to celkem sranda. A protože to je pořád reklama, tak budu trochu shovívavější (navíc je to Nike :-).

Los Bandoleros (2009)

No 20 minut naprosto ničeho. Myslel jsem, že to bude Rychle a zběsile, ale spíš jsem se dočkal Pomalu a nudně... Kdo neviděl, o nic nepřišel.

127 hodin (2010)

Dost slušný film. Ubíhá rychle a nenudí, i přestože dějově má jenom malou kostřičku. Trochu mě mátlo, co si představuje a co se mu stalo doopravdy a vzpomíná... škoda, že to nebylo nějak rozlišené. Na konci jsem byl z filmu celkem na měko :-) a obdivuju, čím si musel skutečný Aron projít, aby vůbec přežil.

Captain America: První Avenger (2011)

Na tohohle akčního hrdinu jsem se dost těšil a musim říct, že jsem byl i dost zklamán... Čekal jsem víc - takhle tak 55%.