Pátek třináctého 8 (1989)

snazit sa po 8. krat vytvorit nieco originalneho v ulohe neporazitelneho vraha hlupych teenagerov je uloha pre bohov. Nudne, bez napadu opakujuce len to co tu uz bolo 7 krat a navyse slasher s mnozstvom krvy nepodareneho holenia sa.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

ako velkemu fandovi mi neostava nic ine ako dat 5*. Ale nie, vygradovany 1. diel to epickej bitky, ktora je predzvestou " Velkej vojny o prsten" a Stredozem! Mozno trosku chaoticke prestrihavanie medzi jednotlivymi dejovimi liniami, ale inak dokonalost. Moje srdce sa tesi na Navrat krala.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

fenomen, ktory ma pohlitil i s topankami. Miloval som knihu milujem aj film. Nadherne stravenych 172 minut, ktore Vam utecu ako voda. Top scena tohto diela je Moria a Balrog!!! Bez debaty.

Pátek třináctého 7 (1988)

celkom predvidatelny dej, pribeh s troskou humoru ( smrt v spacaku :-D ), a nepochopitelny zaver na hranici unosnosti. Telepatia uz bola, co bude v dalsom diely???

Scooby-Doo jde do Hollywoodu (1979) (TV film) odpad!

dodrbali inak kultovy to serial! Si pamatam ze za "meho mladi" rodicia ani spravy nemohli kukat lebo musel byt Scooby. Tato cast je uplne ale uplne zbytocna a navzdory vsetkym snaham i velmo trapna. Scooby bez priser je velmo zle rozhodnutie.

Karanténa (2008)

bez debaty povodny Rec je ovela lepsi, ked sa zobere uz natoceny film, prehodia sa herci, poamericani sa a pridaju sa nove sceny dostanete celkom zaujimavu kompilaciu. Lakacky fungovali skoro rovnako ako v spanielskej verzii, len tie postavy nie a nie hrat! 4* kvoli neoriginalite.