Kuzlo

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 6.4.2017  11:06
    Taboo (TV seriál) (2017)

Po troch epizódoch: Je to páradne vystavaná komorná dráma. Prvé tri epizódy som zhltol na jeden záťah a ani som si nestihol uvedomiť koľko je už hodín a na druhý deň treba ísť do práce :)

• 1.4.2017  18:46

Sheldon v tomto dieli ešte neklope 3x. Kedy to vlastne začal robiť?

• 13.3.2017  18:51
    Dealer 3 (2005)

Trojka sa rozbiehala oveľa pomalšie, ale nie bezúčelne. Típci Mila tak osierali a nasierali, že inak to vo finále ani nešlo.

• 8.3.2017  21:56

Na filme sme boli v predpremiere s mojou mamou na MDŽ. Čakali sme ľahkú komédiu a ona to komédia bola, ale len na povrchu. V hĺbke išlo o to ako dokážeme prežívať každý deň, čo sme ochotný obetovať pre iného a či tá naša obeta nie je vlastne dar, ktorý dostávame.

• 25.2.2017  23:30

Grandiózny hudobno-akčný záver zabíjajú predchádzajúce dve hodiny priemernosi. Veľká škoda, mohla to byť filmová legenda.

• 19.1.2017  22:46

"Vaše Svatost, kdo opravdu jste?" To je presne tá otázka, ktorú si pri sledovaní tohoto na prvý pohľad samolúbeho pápeža musíme položiť. Je to svätý vizionár alebo len traumami z detstva poznačený človek, vládnuci neobmedzenou mocou.

• 28.12.2016  17:11
    Malý princ (2015)

Neveril som, že sa dá Malý princ takto nádherne a citlivo sfilmovať. Postava malého dievčatka dodala príbehu novú ženskú/dievčenskú dimenziu, čo k inak mužskému svetu pritiahne aj veľa dievčenských srdiečok. Naša deväťročná bola počas filmu veselá, uplakaná a v závere štastne pokojná.

• 21.11.2016  20:13
    Vojna a mír (TV seriál) (2016)

Zo začiatku zaujímavé ale rýchlo to sklzlo k nude ala telenovela. Nakoniec som zvládol som len prvé tri diely.

• 2.11.2016  13:46
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Bol som na prednáške spojenou s projekciou fotiek. A veru, že som mal z toho 3x väčší zážitok ako z tejto "videoprojekcie", ktorá má v zásade dosť nudí. Ale keďže mám chlapcov rád, tak dokumentu aspoň tie tri hviezdy dám.

• 30.7.2016  22:48

Vzhľadom na to, že knižnú predlohu dobre poznám čakal som oveľa viac. Je to taký slabší odvar Kingovho exceletného príbehu premeny normálneho chlapca na zrůdu. Kto nerád číta odporúčam aby si to vypočul, je to dobre nahovorene v češtine.

• 6.7.2016  00:29
    Veterán (2012)

Scenár nič moc, ale ja mám dedka Dana proste rád a rola Franka mu sadla ako riť na šerbel.

• 20.5.2016  22:08

Jedna z najlepších a najvtipnejších zombikárieň čo som kedy videl. Kopec neotrelých nápadov. Škoda len že nebol na plno využitý potenciál finálnej bitky. Taká lietajuca kamera, spomalovačky, zrychlovačky by tomu dodali tú povestnú prehnitú čerešničku na rakvičke.

• 15.5.2016  17:49

Niektoré pasáže boli na mňa príliš rozťahané až nudné. Ak by nebolo týchto hluchých miest, tak by moje hodnotenie bolo oveľa lepšie. Teraz to bola len priemerná TV produkcia.

• 4.5.2016  20:08

Wow...tak toto bola bez zaváhania zatiaľ najlepšia epizóda celého seriálu. Parádne napísané dialógy a skoro žiadna vizuálna vata.

• 22.4.2016  23:19

Wow! Ak bude celý seriál tak pútavo vystavaný, tak sa je na čo tešiť. Vžiť sa do kože babráčika poisťováčika je tak ľahké a odsudzovať je správanie tak ťažké...

• 9.4.2016  12:49
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Horor je žáner, ktorý ma zväčša necháva chladným a nudí ma. Túto sériu som zvládol asi len vďaka tomu že jednotlivé epizódy majú krátku stopáž. Pár dielov bolo fajn, pár som pretrpel a záver vyslovene sklamal. Hold, nie je to moja šálka kávy.

• 29.2.2016  21:44
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Tenkrát poprvé... Vďaka drahej polovičke som si prvý krát pozrel udelovanie Oscarov a hneď v celej/nezostrihanej dĺžke (aj keď až na druhý deň). Milo ma to prekvapilo a na rozdiel od mnohých mi vôbec nevadil afro-humor. Vzklíčilo vo mne semienko nápadu pozrieť si Oscara budúci rok v priamom prenose. Len to chce trochu väčšiu spoločnosť ;)

• 16.1.2016  14:13
    Black Sails (TV seriál) (2014)

▐ 1.séria: 90%▐ 2.séria: 95%▐

• 3.1.2016  15:56

Výborne natočený dokument. Život píše úžasné príbehy.

• 27.12.2015  16:04
    Nejlepší muži (TV film) (2012)

Pocta mužovi vďaka ktorému tisícky ľudí získali späť sebaúctu a zmysel života.

• 25.12.2015  11:39

Film o tom ako nás čas mení. Ako túžime zostať mladý, atraktívny, nezávislý no s bližiacou starobou sa priority zrazu menia. Niekedy príliš neskoro a niekedy na poslednú chvíľu. Veľmi silný a hĺbavý film, pre mňa s trochu viac pomalým tempom ako by som chcel.

• 1.11.2015  21:01
    Luther (TV seriál) (2010)

▐1.séria: 90%▐ 2.séria: 85%▐ 3.séria 95%▐

• 26.9.2015  00:52

Po čase som sa k Ridikovi vrátil a nedá sa mi inak ako hodnotenie zvýšiť O jednu hviezdu.

• 14.9.2015  13:10
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Po veľmi dlhej dobe seriál z "domácej" produkcie, ktorý má zaujal. Možno aj vďaka tomu, že scenáristi majú z čoho čerpať. A navyše kolorit postáv mi veľmi pripomína náš vidiek, viac ako ten český. Po prvých dvoch dieloých 4* Edit po 7.ep. druhej série: Seriál po fajn začiatku stratil dych a osciluje medzi príjemným priemerom a nudnou trápnosťou. Ale stále to považujem za najlepší seriál posledných rokov z CZ/Sk produkcie a rád ho dopozeram až do konca. 3*

• 13.9.2015  12:09
    Kill Hitler (2005)

Neskutočné koľko krát vyviazol AH smrti len na základe náhod a osudu. V tomto dokumente sú veľmi dobre zhrnuté všetky fakty týkajúce sa neúspešných pokusov zmeniť osud ľudstva odstránením jednej beštie.

• 7.9.2015  21:31
    Mikrokosmos (1996)

Krásne obrázky, ale ja by som to ocenil aj s doprovodným slovom.

• 28.6.2015  17:37
    Mimoni (2015)

Sklamanie a uvedomenie si, že Mimoni fungujúci ako občasné spestrenie a odlahčenie príbehu prestávaju fungovať ak je celý príbeh vystavený len na nich. Pre mňa ukričané a chaotické, bez jedinej scény ktorá by mi utkvela v pamäti. Deti sa pri tom bavili ale od smiechu sa nepukali.

• 12.6.2015  11:30
    Komando (1985)

2015: Táto akčnota po rokoch stratila svoj lesk. Potácal som sa na hranici nudy. Ale je zaujímavé porovnať kam sa dnes čistokrvné akčnoty posunuli a uvedomiť si ako sa vkus a nároky divákov posunuli. Zo 4* znižujem na slabé 3*

• 7.5.2015  22:16
    Slepota (2008)

Na atmosféru knižnej predlohy sa to ani zďaleka nepodobá. Možno práve preto že až príliš sa to dejovo držalo knihy, ale tá je žiaľ trochu iným médiom ako film.

• 3.5.2015  11:22

Po rokoch som si to zopakoval znovu a stále ponechávám plný počet. Je až neuveriteľné, že pri takej dlhej stopáži film neprestane nudiť.Krásna remeselná práca.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8