Ad Astra (2019)

Filmový zážitek roku 2019.Finální monolog dává životu více odpovědí i poselství než je dnešní divák schopen přijmout. Ano, ty diváku, jež sis nechal vygumovat mozek od Walt Disney studia a tím jsi na desetiletí zničil filmový svět. Ad Astra je skvělé východisko kam se má film vrátit. K umění, příběhu i pocitům.

Terminátor: Temný osud (2019) odpad!

Žádný John Connor, žádný Skynet. Tvrdý restart a klon, ve kterém, aby se neřeklo, poskakuje depresivní Linda Hamilton. Druhou část recyklace Terminatora osvěží samotný Arnold. Tentokrát jakožto parodie na T-800, který se po splnění mise (která vlastně plive do ksichtu filmu T2) ustálí, najde si rodinu, adoptoval synka, má domeček, práci, pejska. Pak mu rupne v kouli a na stará kolena se opět obětuje a zachrání svět. A toto má pod palcem sám Cameron?!

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Odpad Jaromíra Soukupa

Hellboy: Královna krve (2019)

Pekelný Nihilismus. Bez servítek. Hlášky bez cenzury. Jatka, bitky, atmosféra. Nadčasová pecka! Ano, občas neladí střih filmu, ale jako počátek nové éry Hellboy to nemohlo dopadnout lépe...ledeže si hošánci upláčou, že film není jako Avengers a dokáže být i zlý a proto ho pošleme zpět do pekla a radši podpoříme nějakou přiteplenou sračku, co se tváří jako film, ano, ano, to bude nejlepší. Seru na vás! Tenhle Hellboy má koule a odvahu a ironmana by rozklepal jak nejtek!

Shazam! (2019)

Aquaman i Shazam ukázali, jak moc jsem se mýlil, když jsem hájil počiny režiséra jménem Zack Snyder. Jeho depresivní a temná vize DC filmů by zákonitě musela překonávat sama sebe a to právě jen temnotou a depresí. Tudy cesta nevede a nikdy nevedla. Proto Aquaman i Shazam ukazují originální, komiksovou zábavu a snad naplní potenciál opravdu skvělých a mocných hrdinů, jež DC universum nabízí a konečně si s dětskou školkou Marvel vytřem prdel! Shaaaazaaaaam!

Avengers: Endgame (2019)

Nevím proč, ale film mi stále připomíná atmosféru Toy Story 2.

Captain Marvel (2019) odpad!

Captain Marvel spojí příběh Man of Steel a Wonder Woman a tím vlastně podá krásnou poklonu DC universu, který fanoušci odepsali právě díky Marvel filmům. Kruh se uzavírá a já se vám směju!

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Lucie bohužel nedostala smlouvu od Brazzers (kdo z nás by nechtěl vidět, že...) a tak nám opět ukázala, jak moc herecký talent postrádá. Navzdory mediálním masážím. Je neuvěřitelné a fascinující, jak tak nádherná tvář může mít tak odpudivý hlas. Rezavý traktor s tváří anděla.

Skleněný (2019)

Když skončí kino a ty jdeš domů a stále se ti ten film promítá, tam někde vzadu v kebuli. Když se ti den poté, tam někde vzadu v kebuli, stále rozvijí příběh, ty souvislosti, otázky a možné, jiné cesty... Uvědomíš si, že jsi viděl neobyčejný film, který umí předat energii. Umí tě změnit a na chvíli posunout. A takové filmy jsou dnes výjimečné. A za takové filmy jsem rád. Děkuji tvůrcům a fanouškům, kteří mají vkus.