Terminator Salvation (2009)

Tak tohle se mi libilo mnohem vic, nez predchozi dily s Arniem... Jsem velky fanda takoveho filmoveho zanru, takze davam 5*

Pařba ve Vegas (2009)

Hodne dobra komedie, za posledni dobu. Muzu rict, ze asi nejlepsi co jsem zatim videl :) 98%

Hannah Montana (2009) odpad!

Byl jsem na tomhle filmu, kdyz jsem prebihal ze salu do salu :-x :-D a videl jsem ho jen 20 minut. muzu rict, ze mi fakt bylo spatne a to myslim doslova.... 5*ovej odpad!

Travička zelená (2008)

THUG LIFE xD 4 The Chronic smokers: to je naaaarez :-D a ti, kteri se nahlas smali jen pri jedne hlasce, jsou trapaci a nerozumi nejspis americkemu humoru, a tim padem americke filmy nejsou pro ne!!! :-P 8-)

Růžový panter 2 (2009)

Takj to je moc huste komedie :-D mozna i lepsi nez jednicka :-D

Kmotr II (1974)

Jednicka je lepsi

Na odstřel (2009)

V porovnani s American G to je o trochu slabsi. Ale po diskuzi co jsme s kamosema meli, to je nejlepsi novinarskej film :) vzkaz pro vas: Jede vam rozjezd

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Tak tohle je fakt drsnej serial :) je to tam spravne ukazany z obou stran a jde videt, ze policajti dokazou byt fakt zli (jop, po trech radach davam taky 100% a jestli nekdo chce hodnotit vsechny rady po shlednuti dvou dilu, tak to v hlave nejspis nema moc vporadku)