REC (2007)

U tohodle filmu vás nesmí odradit prvních cca 10 minut, kdy se budete procházet po hasičské stanici a vesměs je to parádní nuda. Ovšem když už zazní siréna informující o výjezdu, tak se můžete pohodlně usadit do křesla a začít se těšit na trošičku strachu... Trošku větší trošičku strachu. Možná se vám ze začatku bude zdát, tak jako mě, že je to další film o zombie, které všechny roztrhaj a bude konec. Neudělejte tu chybu a ten film nevypínejte!! Od té chvíle, co v domě vypade proud a obklopí vás tma, začína ta pravá zábava. V tu chvíli vás film totálně vtáhne do děje a už se jen do konce filmu budete klepat strachy na křesle. Já osobně jsem si musel film na chvilku pauznout(kdy film začne být snímán pouze nočním viděním)aby se mi malinko sklidnilo srdce a abych se mohl po dlouhé době zase nadechnout. Tento film si nejvíc užijete v noci, kdy budete mít ještě zhaslá světla a zatažené závěsi. Konec konců jako každý, správně natočený horor. Po dlouhatánské době zase horor, u kterého jsem se málem pokadil strachy :)) Za to, že jsem se pak bál jít rozsvítit světlo k 3m vzdálenému vypínači, míň jak 5* dát nemůžu.--->90%

Nezvratný osud 4 (2009)

3D provedení: Pokud máte rádi sérii SAW, tak tohle určitě nesmíte vynechat. Stejně jako u SAWu vám režisér nabídne x způsobů, jak rozemlít, probodat a roztrhat člověka. Tento film jsem viděl v 3Dčku a proto jsem dal nejspíš tak vysoké hodnocení. Je tam pár scén, kdy opravdu uhnete hlavou, aby se vám do ní něco nezabořilo:-) Pak se mi v tomto provedení moc líbili i úvodní titulky. Co se týče děje... Zkráceně: první přežít a pak zemřít. Neni to jako u předchozích dílů, že někdo na konci filmu přežije. Tady budou rozmordováni všichni. Prostě a jednoduše...kdo má rád litry krve, střev, obrovské díry v člověku a děj je mu ukradený, tak ten si NO 4 nemůže nechat ujít.--->45%

Kancelářská krysa (1995) (seriál)

Nevím jak předchozí série, ale Kancelářská krysa IX si zaslouří plný počet *:-) Už dlouho jsmese takle u seriálu nezasmál:-D--->90%

VyVolení (2005) (pořad)

Musím se přiznat, že první Vyvolený jsem hltal..ostatně jako každou novinku. Ovšem někdy by se mělo říct jednou a DOST.--->15%

Televizní noviny (1994) (pořad)

V roce 2003 možná ještě za něco stáli... Teď z nich bliju duhu...

Mr. GS (2008) (pořad)

Ze začátku se mi tento pořad líbil. Ovšem po nějákých 5ti prvních dílech to začal Genzer se Suchánkem trošku přehánět. No a skončilo to u toho, že se tam vpodstatě bavili jen oni dva a host jim sloužil pouze jako figurýna, kterou můžou potupit... za prvních pár dílů dávám --->20%

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Z mé zlaté čtyřky (Vinnetou 1,2,3,poklad) asi nejpovedenější a nejvíckrát shlédnutý díl.--->95%

Třináctka (2003)

Bohužel takle to i tady u nás funguje:-/ Ze slušné holky se stane za dva měsíce děvka(osob. zkuš.) Proto tento film hodnotím takto vysoko.--->80%

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Jo jo...poslední výstřel. Když jsem byl malej, tak jsem tento díl moc nemusel. Vinnetou...muj hrdina a oni ho tam zabijou. To jsem je za to nesnášel. Vždycky jsem probrečel kapesník:-))--->95%

Vinnetou (1963)

Na Vinnetuovi jsem vyrůstal. Hned po Terminátorovi můj(oje) nejoblíbenější film(y) z mládí:-) Tedy mluvím o Vinnetuech 1,2,3 a o Pokladu na Stříbrném jezeře. Tyto čtyři filmy si nic míň, jak 5* nezaslouží.--->95%