101 dalmatinů (1996)

Jako malej jsem tento film zbožňoval:-) Taky komu se nelíbí 101 malinkejch štěnátek? Kdyby to byli baseti...tak snad, ale dalmatini? ty jsou pekny:-) --->75%

Tunel smrti (2005) odpad!

Takle nudnej, blbej a stupidní film jsem snad v životě neviděl. Po celý film vám bude rejža servírovat jakýsi "lekačky" s vřískáním, které pochopitelně nevylekají ani mimino. A to není všechno...Opět po značnou část filmu vás budou provázet výpravy do minulosti formou krátkých klipů nebo obrázku...Prostě demence. Osobně jsem to moc nechápal. Lituju toho, že jsem si tenhle idiotskej film pustil. Zbytečně zabitý skoro 2 hodiny mého života. Abych to shrnul...v tomhle filmu není nic, co bych mohl označit za pozitivní...Od herců, hereckých výkonů, scénáře a bůh ví čho dál...vše je otřesné!!! VŠEM DOPORUČUJI, TENTO FILM NEVIDĚT!!! --->0%

2012 (2009)

21.12.2012... Od toho filmu jsem nečekal bůh ví jak složitý děj, už kvůli tomu, že prostě složitý děj se na konec světa vymyslet nedá. Čekal jsem jen bezvadné efekty a plno akce. To druhé mi 2012 bezpochyby dopřála (To i Kobra 11 a je to humus, takže jako + jsem to nebral, bral jsem to jako samozřejmost). Ovšem to první... Animace vody byla otřesná. A to by si film, který tvoří polovina filmu záplava světa dopřát neměl. Další hrozná část byla ta, kde se bortilo Svatopetrské náměstí a bazilika sv. Petra. Každý, aspoň malinko logicky uvažující člověk neuvěří tomu, že by se kopule baz. sv. Petra při zřícení nerozpadla a sunula by se vcelku po celé délce náměstí a mačkala lidi napadrť + animace v tomto useku byla na ublinknutí. To je k animaci tak všechno. Pak bych určitě vytkl přehnanost některých scén. Například průjezd limuzíny padajícím mrakodrapem, vylezení hl. hrdiny z trhliny v zemské kůře(ten byl ještě uvězněn v dodávce, která tam s nim spadla) a ještě pár dalších, které se mi už nechtějí popisovat. Když toto všechno přehlédnu, tak mi z toho zbývá trošku nadprůměrný film. Přeci jenom těch hodně pěkně udělanejch efektů je většina. Každopádně doporučuju se na tento film podívat, ať víte, jak si Roland Emmerich představuje konec světa;-) --->65%

Paranormal Activity (2007)

Po shlednutí REC a Záhady Blair Witch 1,2 jsem si tento film nemohl nechat ujít. Pokud se vám líbí filmy, které jsou točeny z ruční kamery a jejich žánr je horor / thriller, tak si tento film nenechte ujít. Už jen kvůli tomu, že těchto filmů tolik neni. Co bych řekl k filmu... Musím se přiznat, u tohoto filmu mi pěkně běhal mráz po zádech. Bohužel to skončilo chvílí, kdy už se začal blížit konec filmu a režisér musel najít způsob, jak tento film ukončit. První zklamání se dostavilo tehdy, kdy zjistili, že se toto, co právě prožívají, už někomu stalo. A ještě přehnanější bylo, když bylo vidět, co se stal konkrétně s tou holkou, kterou to postihlo jako první. Zmagořila a UKOUSLA si ruku. Od této chvíle jsem věděl, že to nejlepší mám za sebou. A měl jsem pravdu. Další zklamání bylo vlastně posledních 15 minut filmu. Například přehnané odtáhnutí jedné z hl. postav neviditelnou silou přes půlku domu. Nebo zabití Micaha nejspíš samotnou Katie, které pochopitelně nebylo vidět. Toto se až moc podobá Záhadě Blair Witch. Takže je jasné, odkud to režisér odkoukal a malinko poupravil. Proto to spíš diváka rozčílí, než dožene k zamyšlení co a jak se tam vlastně stalo... Teďka si Peli musel vymyslet, jak potrestat, nebo naopak z toho Katie vysekat. Zvlolil nejlehčí způsob, jaký ho napadnul. Nechal ji zabít policisty, kteří prohledávali dům. Ale abych film jen nekritizoval... Opravdu tu hodinu a 20 minut si parádně užijete. Napjatá atmosféra, lekačky...prostě to, co by v hororu nemělo chybět:-) Tento film opět doporučím zkouknout v noci se zhasnutýma světllama. V takovém prostředí se atmosféra ještě znásobí:-) --->70%

Hanebný pancharti (2009)

Můj názor ja takový, že v tomto filmu je moc keců (bohužel nudných) a málo akce. Ovšem když už na tu akci přijde, tak je to parádní scéna. Bohužel tyhle chvilkové scény nedokážou tento film vyzdvihnout k nebesům, tedy aspoň v mých očích ne. Opravdu z celého DVOU A PŮL hodinového filmu jsem se bavil všeho všudy 30 minut. Paradoxně to bylo ve scénách s B. Pittem. Nikdy jsem si to moc nepřiznával, ale Pitt opravdu umí hrát:-)) Ještě bych dodal, že občas jsem si během sledování Panchartů říkal, jeslti má cenu tento film dokoukat až do konce (což by se u TARANTINOVÝCH filmů stávat určitě nemělo)...mělo to cenu:-) Opravdu ten konec stál za to a trošku napravil jinak velice nudný film. Dávám tomuto filmu slabých ->50%

Vánoční koleda (2009)

3D provedení: Už podle názvu a podle animace (+ DABING), by každý řekl, že se jedná o pohádku. Věřím, že mnoho rodičů své ratolesti na to vezme...Ovšem budou pěkně vykulení, až se spustí film. Pohádka by se dala přirovnat k posledím 10 minutám filmu. Před tím budou děti zalezlí pod sedadli hrůzou. Co říct konkrétně k provedení filmu. Animace je hodně pěkná, děj je svižný a v žádné části nebude nudit. Dokonce se tam sem tam dočkáme i nějáké té lekačky. Vytkl bych jen DUCHA PŘÍTOMNÝCH VÁNOC. Na můj vkus až moc uchechtaný maník (sem tam to opravdu vypadá, že si před tím něco šlehl). Tento film určitě nebude bůh ví čím výjmečným. Své si ale splnil. Nikoho neurazí neunudí ani nepohorší.--->80%

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Oproti jedničce obrovský propad. Děj je úplně stupidní a herecké výkony ještě horší. Za sem tam nějákou vtipnou scénku (kterých je tam opravdu pramálo) dávám tedy tu 1*--->20%

Michael Jackson's This Is It (2009)

Bylo by to obrovské, bylo by to monstrozní, bylo by to dokonalé. Kdo tento dokument neviděl, udělal obrovskou chybu. Napsal bych akorát: Michal je nesmrtelný. ON vždy zůstane v našich srdcích...a pouze ON může být nazýván KRÁLEM POPU!!! Ty tu budeš vždycky s náma!! RIP:-((--->87%

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

První film, u kterého se mi nelíbíl ani trailer. A když už ten je blbej...jak asi vypadá film?? Pravda...Úděsně--->0%