Nic mě nezastaví (2015)

Tento film je dehonestovaný oprávnene. Neskutočne zlá kamera, zle vedenie hercov, zlý scenár. Akčné scény sú zostrihané tak, aby z nich nebolo nič vidieť, hlavná postava (to už nemohli na castingu nájsť aspoň o trocha krajšiu herečku?) polovicu filmu skáče cez strechy a to celkom chaoticky, pričom v krajine kde sa bežne nosí Burka by to jej použitím vyriešila hneď na začiatku tak, ako sa udialo až na konci. Tvári sa to ako realisticky spracované, no od reality to má ďaleko.

Ulička hanby (2014)

tak nohy mala jednoducho výstavné, už aj to by stačilo na jednu hviezdu.

Byl jednou jeden Belgičan (2011)

K tomu aby sa dalo zasmiať na zdôrazňovaných rozdieloch medzi jednotlivými národnosťami, musel by som zrejme byť ten Belgičan, toto je komédia silno závislá na tom, že divák je "v obraze" čo sa týka regiónov Belgicka a ich "svárov" čo ja samozrejme nie som. Týmito znalosťami nepobozkaný som tak musel pretrpieť mnoho hlušiny, takže hodnotenie išlo zákonite dolu.

Sejmi prezidenta (2014)

Toto bola komédia... alebo nie toto bolo náborové video "Vstúpte do najdrsnejšej armády na svete". Myslel som si že to spráskal nejaký vymletý americký scénarista, ale nie on to je fín. Asi ho už omrzelo čvachtať sa celý rok v snehovej brečke, tak si povedal, že keď sa dostatočne napchá niekomu do otvoru, ktorý Gaia stvorila primárne pre výstup zostatkov metabolizmu, tak si zakrátko bude ten svoj ohrievať niekde na Malibu. Tak tento vriťolez to asi dokázal. A posledné minúty filmu, to je signi"fikatná" ukážka stupidity.

Baahubali: The Beginning (2015)

Ako indický Superman a Thor dali po držke indickej odnoži Sauronovej armády. Najviac ma dorazilo, keď po dva a pol hodine, keď som sa už nevedel dočkať konca, zrazu vidím "to be continued", to som sa znova nadržkoval.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Som nadšený... Priadol som ako kocúr keď som to sledoval. Po dlhej dobe konečne film ktorý ma nevytáčal svojou hlúposťou.

Hurá na Francii (2013)

Jedna hviezda navyše za ten nádherný zjav v podobe Isabelle.

Zvláštní jednotka Echelon 8 (2009) odpad!

Tak trápne a amatérsky natočené, nehorázne nastrihané zábery do záberov, divné koláže. Musel som sa smiať na každej "vypätej" scéne, môžem iba dodať írečitým stredoslovenským nárečím - WTF??

Všechny moje lásky (2015) (seriál)

Taký český ekvivalent k "Sex v meste", so ženami ktorým už skončila záručná doba. Ach.

Domov na kľúč (2015) (pořad)

Myslím že viac technických záberov a pohľadov na celkový dizajn namiesto drístania "aké je to celé dojemné" by tomu neuškodilo. Zatiaľ rozhodne nemá na to, aby prebral divákov Nového bývania.