Lucy (2014)

Definitívne sa mi potvrdilo, Luc Besson je kretén. Tak ja som si urobil filmový víkend v kine. Najprv "originálny" Sex tape, to som sa aspoň zasmial a bolo toho dosť aby som tomu dal 40%. A potom "Lucy". No mohol to byť dobrý thriller, alebo aspoň akčný film. Mohol, to by ale nesmel scenár písať ten neštastník, ktorému skončilo zlaté obdobie v minulej dekáde. Finále absolútne odsrané, ale v podstate celé je to napísané tak detinsky.

Ona (2013)

Už len kvôli tomu hlasu by som sa do nej zamiloval. Veľmi zaujímavá téma, dobre spracovaná, po dlhšom čase film ktorý ma zaujal viac ako priemer.

Dlouhá cesta dolů (2014)

Pripomínam iba a znova. V žiadnom prípade nejde o komédiu, dráma ako vyšitá.

Thor: Temný svět (2013)

Tento tchor, to je už iba slabý odvar jednotky a akoby z nej pozliepané nevyužité scény. Tretia hviezda iba za efekty.

Skladiště 13 (2009) (seriál)

Príliš naivné, skôr pre deti.

Agent na útěku (2012)

Trápny to pokus. Celé je to natočené zle a nezáživne.

Máslo (2011)

Nemôžem si pomôcť, ale Ty Burrell má look skôr sériového vraha ako starostlivého otecka. Druhá hviezda, no za čo asi, (prasa jedno) za sexi Oliviu.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Pri niektorých filmoch nedokážem udržať svoju pozornosť na dej, stláčam info "kurňá koľko to ešte bude trvať?!" niekoľkokrát za film a toto dielo je jedno z takých. Áno, super efekty, ale čo ďalej... zabojujeme, pokecáme, zabojujeme viac, pokecáme viac, zabojujeme úplne do umretia, pokecáme tiež úplne kým niekto neumrie a koniec filmu. Aha, ešte v poslednej chvíli prídeme na to, ako tým chrontám škaredým mimo rodnej hrudy sídliacim, zakúrime pod ri.. (no neviem či ju majú) ale pod niečim im zakúrime a úplne proti logike toho čo sme o diere dovtedy tvdili sa z nej zachránime (á to bol spojler, sorry). Cítil som sa ako keby som sledoval ako susedovie "fagan" drví hru na Plejku. Kde je nejaký slušný dej so zápletkou, ktorý mi nedovolí spustiť oči z obrazovky.

Babovřesky (2013) odpad!

Óo môj bože. Ako som ja trpel kým som toto dopozeral. A že robí dvojku? Tak to už čo bude za stoku. Myslel som si že Kameňák 3 je dno jeho tvorby a čuduj sa, on dokáže klesnúť ešte hlbšie. Asi tomu Kameňáku upravím hodnotenie, pretože byť na tej istej úrovni s týmto filmom si nezaslúži.