Klan (2013) (seriál) odpad!

Ako pompézne začal, tak potichu rýchlo skončil. Nie je ho škoda.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Tak toto bola hrôza. Keďže mi 3D ešte stále stimuluje určité partie tela, tak dávam za 2*. Vidieť to v 2D tak "du blejt".

V žáru královské lásky (1990) odpad!

Videné kedysi dávno v kine, dopozerané s veľkým sebazaprením, v živote by som to už dobrovoľne nechcel vidieť.

Bez dechu (2011)

Teraz chcem či nechcem, musím súhlasiť s verbalom. Ten chalan čo mu nadávajú do herca, má prasačí rypák na mieste, kde býva zvyčajne nos, nevie poriadne hrať a jeho póza v celom filme "dívajte sa lamy, som ako Michelangelov David len krajší.." ma teda dosť iritovala. No a nakoniec dej, to malo byť čo, stále niekam cestovali a stále boli na tom istom mieste, celá CIA si nevie poradiť s deckom ktoré dovtedy nemalo žiadne skúsenosti, ale odrazu je rodený agent ach. Keď sa už konečne ten dej trocha rozhýbe, tak to rejža rozseká erotickým číslom, ktoré sa bojí dokončiť, aby mu to nezakázali v kinách ako mladistvým neprístupný.

Slávik 2012 (2013) (pořad)

človek aby humor lupou hľadal.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Oceňujem dobrý nápad. Na druhej strane, hrať sa časovými paradoxami ako sa mi zachce, je problém. Nemôžem si vyberať iba tie slučky, ktoré sa mi hodia a iné ignorovať. Teda môžem, ale potom dostáva logika „po chrapine“. SPOILER - Keď kukuričné dieťa neprišlo o matku, tak zrejme sa nestalo zloduchom a preto nezatváralo looperov. Tým pádom ani neposlalo starého Brúsa na smrť, bacha časovo išiel na smrť ešte pred smrťou svojho mladšieho alter ega. Že sa odbachol ešte keď bol mladý... no veď a kto ho to potom donútil urobiť, keď ten starý neprišiel lebo neexistoval? Preto by seba neodpravil, aby zachránil matku a tu máme novú slučku. Ďalšia slučka, nemohol ho prvý krát odpraviť správne a druhý krát mu ušiel. Mohol byť iba prvý variant, odbachol som sa a viem že si požijem iba ďalších 30 rokov. Ak by som si totiž ušiel, už by som si tak spokojne tých 30 rokov nežil, vzhľadom k tomu, koľko úsilia vynaložia na to aby ma našli. Bolo by to bez prachov a bez ženy ktorú by som bez prachov nestretol. Ak by som aj prežil 30 rokov v strachu a na úteku, nemal by som motiváciu a ďalšia slučka.

Kurýr (2012) (seriál)

Tak nie, znova ďalší nemecký seriál ktorý nedokázali profesionálne natočiť a že to mohol byť dobrý seriál.