• Krátkometrážní

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Lewis je alfa, co tam sazi hlasku za hlaskou. Ty tri slecny ala male morske vily, ktere jsou castokrat na facku bych klidne vymenil. Presto je to necim zabavne, ackoliv nektere dily vazne trpite, jelikoz je to cisty cringe. Jako dite bych dokoukal asi vsechny serie, jako dospeleho mi to pouze urychluje rakovinu mozku.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Když jsem začal seriál sledovat v roce 2012, tak jsem hltal díl za dílem. Šest serií plných zvratů a hrdinů, kteří mohli každý díl zdechnout. Jedna postava lepšní, než druhá. Skvělej děj, který šel pomalu a temně jako sám život. Sedmá serie ovšem změnila vše od základu. Cestování ze severu do západozemí najednou trvá pár sekund a takřka všechny hlavní postavy mají cheatmood na nesmrtelnost. Od prvního dílu je nám neustále připomínáno ono legendární "winter is comming", takže čekáme celých 69 dílů na epické vyvrcholení. Dostane se nám však pouze jeden tmavej díl plný CGI efektů a rádoby dokonalej kill. Finálovej díl není zase taková hrůza, přesto mám bohužel pocit, že by šel vymyslet i lepší konec.

Pařiči (2018)

Paul aka Ted Mosby? To zni zajimave, rikali. Urcite bude sranda, rikali. “Komedie” u ktere se clovek ani nepousmeje. Nudny manzelstvi, nymfa s polaroidem a jeji kamoska managerka. Skvelej scenar. A ten happyend? Krasa strida nadheru. Reziserka Bennett je bud silene depresivni persona nebo doma sjizdi dobrej material.

Tiché místo (2018)

Mam prilis otazek a zadnou odpoved. Postapo horror, kterej vas prenese nekam, kam by se realne lidstvo nemohlo dostat. Alespon tedy ne dokud je tu Trump a (ne)legalni drzeni zbrani. Ten dramatickej konec ala rozmrdam je s pumpovackou mi vycaroval usmev na tvari. Presto mi to lehce smrdi vykradackou ze Znameni (M. Night Shyamalan).

Bad Black (2016)

Naprosto svkělá akční podíváná. CGI efekty na prvotřídní úrovni skoro jak od Michaela Baye. Kaskadérské kousky, za které by se nestyděl ani Jackie Chan. Emoce tam stříkají proudem a ukápne nejedna slzička. Vřele doporučuji všem fanouškům kvalitní Ugandské filmografie.

Shazam! (2019)

Bavilo me to. Zasmal jsem se. Zaver vsak byl opravdu spatnej. Kvuli tomu zakonceni v lunaparku bohuzel nemuzu dat vic jak tri a pul ackoliv to melo vazne dobrej potencial na vic, nez prumernej film o superhrdinovi.

Arctic: Ledové peklo (2018)

Tohle je dvojitej Tom Hanks, akorát místo sluného ostrova v Trosečníkovi se přesuneme někde na zasněžené pláně. Jenže tahle situace je tak hrozná nuda! Rádoby minimalisticky vypadající vizuál mě pomalu, ale jistě uspával tak moc, že ke spánku mi chyběl už jen polštář a peřina.

Pašerák (2018)

Nas hlavni hrdina je starej dedek, co by zakazal ty internety. Ksefty s plevelem, mu uz nevynaseli a tak se cely film toci okolo klasickeho problemu, kde sehnat prachy. Do toho se snazi lehce hrat na city a vztahy s rodinou. Bohuzel, me to nijak osobne neoslovilo, jelikoz ma film za cilovku zrejme vekove vrstevniky Eastwooda. Pokud tedy chcete dojmout prarodice, urcite jim to pustte.

Tvář vody (2017)

Obrovsky promrhany potencial. Ta muzikalova scena mi znechutila cely zaver. Pohadkove zakonceni “zily spolu stastne, az do smrti” bylo moc silny kafe i na me. Odpad tomu nedavam jen proto, ze me bavilo vizualni zpracovani.

Kotel (1998) (pořad) odpad!

Mate slovo ve starem kabate. Uz v te dobe to byl slusnej bizar. Ted je to ale jeste horsi. Nechapu, ze to na obrazovkach vydrzelo tak dlouho.