• Krátkometrážní

Kajínek (2010)

Kdyz se na to divam s odstupem casu, prijde mi to hloupejsi a hloupejsi. Hudebni podklad je naprosto strasnej a nektere sceny pripominaji spis komedii.

Zahřívací kolo (2006)

Velmi prijemne ztvarnena 80 leta. Do toho pridejte mladeho outsidera, kus rebelskeho pratelstvi, romantiku jak z basnicek od K. H. Machy a dostanete tento film. Konec je sice prilis sladkej, presto me to bavilo a pro pochmurnou nedeli idealni film.

Příšerákovi (2017)

Grk, prd. Dalo by se z toho vytezit i vic, ale propadak to urcite neni. Za me velmi hezke zpracovani animace a velmi roztomile postavy.

Miss Hanoi (2018)

Vietnamska detektivka vcetne ceske Yakuzi. Herecke vykony jsou i na ceskou produkci hodne podprumerne a verohodnost pribehu je tak na hrane.

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Když na konci zazní Ocean Man od Ween tak jsem pochopil, že musím dát o hvězdičku víc! #PepeClap

Terapie (2011) (seriál)

Tohle asi neni muj salek, protoze uz po prvnim dile jsem nemel chut zapinat dalsi dil. Bohuzel ani dalsi dily me nepresvedcili k lepsimu hodnoceni.

Království ohně (2002)

Velmi zajimavy scifi scenar, slusne zpracovani a vcelku fajn zakonceni. Pokud se na to kouknete nezaujate a bez ocekavani, tak dostanete velmi hezkej post-apokalyptickej film s dobrym obsazenim. Matthew i Christian se sem totiz vazne hodi.

Snow Steam Iron (2017)

Skvělá kamera. Beze slov a přesto velmi jasné a hezké sdělení myšlenky.

Sejmi eso (2006)

Ve zkratce je to "závod o čas". Je tam všechno. Šílenci, holky, drogy, prachy, krev, zbraně, federálové i doktor z Ikei. Trochu mi tam chybí nějaký ikonický hlášky a ty divných scény s karate kidem si taky mohli odpustit. Každopádně tak jako tak je to jeden z těch lepších akčňáků.

Venom (2018)

Kvůli Hardymu bych dal i plnej počet, protože Venom mu vážně sedl. Bohužel scénář trochu pokulhává, hlavní záporák je dost nevýrazný a když se koukáte na tu akční scénu s motorkou trochu víc pozorně, neunikne vám ani ksicht kaskadéra. Což bych u filmu s tímhle rozpočtem nečekal. Přesto mě jinak bavilo zpracování Venoma, colorgrading, hudba a efekty. Moje komiksové srdíčko to přesto potěšilo, takže lepší průměr.