Ro(c)k podvraťáků (2006)

Mně osobně se to líbilo. Jediná výtka se týka nepřirozenosti kapely a koncertů a hlavně toho, že kluci měli hardcore punkovou image a přitom hráli obyčejný rock. Nevadilo by mi to kdybych se v této scéně nepohyboval a nevěděl jak to chodí, ale takhle musím jen říct že člověk (M.Písařík) který má v pokoji plakát Ignite, H2O a na mikině kapelu With Honor (plus V.Kotek se svojí nášivkou kapely Doom), by na koncertě sponzorovaném Evropou 2 nikdy nehrál:) a hlavně, jak už jsem naznačil, by nehráli takový hudební styl jaký tam hrajía celkově by se chovali asi trošku jinak. Tohle jsem řekl i panu Janákovi a společně jsme to prodiskutovali. Otázkou je, zda-li by to pro nejširší veřejnost s tím co chtěl režisér Janák vyjádřit šlo udělat jinak. Nejspíše však jo (třeba tam onu hardcore image tak necpat). Nebýt tohoto vykrádání subkultury, aniž by o ní něco věděli a oné nepřirozenosti "hudebního branže" by to bylo na víc. --- Po druhém shlídnutí o dva roky později musim říct, že je to celkem blbost a už se mi to tolik nelíbilo.

Surfoví náckové musí zemřít (1987) odpad!

Tento film jsme pojali jako takový úvod do našeho Klubu nenáročného diváka. Rozhodně nezklamal. Tleskali jsme každému druhému záběru a smáli jsme se snad pořád. Režisér absolutně nevěděl co dělat, zrovna tak jako spoluautor scénáře, střihač a herci. Troufám si říct, že to je zatím nejhorší film, který jsem kdy viděl..Uvidíme co dalšího Klub nenáročného diváka představí:)

Saw 2 (2005)

Nepřišlo mi to nijak horši než jednička. Líbila se mi kamera a střih. Konec opět celkem vykonstruován, aby si lidi řekli, že je to síla, ale to se dá odpustit, protože to přeci jen působivé je.

O zvířatech a lidech (1994) (seriál)

Řekl bych že se jedná o jeden z těch lepších českých seriálů.. Možná mi tam trochu vadí ti Němci a jejich nadabování..

Soudce Dredd (1995)

Silácká gesta, silácká kamera, kostými z plastu, legrační dialogy...Prostě docela soudce..

Božský Bruce (2003)

Ze začátku velmi zábavné. Škoda toho konce

Šifra mistra Leonarda (2006)

Hahaha...ke konci jsem si neodpustil smích. S lidmi co jsem na tom byl jsme měli chuť zatleskat (samozřejmě že ne z obdivu). Většinu času jsem nechápal kdo je kdo, co se stalo kdy a proč se to stalo. Ještě že jsem měl Gimpa, který knihu četl, vedle sebe, aby mi mohl vlastně tlumočit co se děje. Nakonec po pár chvílích jsem na to stejně přišel sám, ale než ta chvíle přišla byl jsem extrémně zmaten. Vysvětlení se nakonec ukázalo buď jak totálně "dementní" nebo jako totálně irracionální. Když pominu nějaké chaotické prvky, musím vytknout ještě jednu věc. A tou je předloha. Nemyslím že by mohla být o hodně lepší, neboť podněty ke smíchu nebyli zapříčeněné špatnou kamerou nebo režií, ale hrozně stupidními souvislostmi. "Sophie jsem tvoje babička!" HAHAHAHAHAHA

Madisonské mosty (1995)

V autobusu jsem usnul po deseti minutách. Nuda nuda nuda... Možná kdybych se překonal a vydržel se dokoukat do konce by moje hodnocení bylo jiný.

Můj auťák Brouk (2005)

Rodinný film určen spíše mladším divákům. Ti se nemusí bát nedostatku naivity a klišé, neboť timto tento film opravdu nešetří. Příběh je, jak asi vyplývá, klasický, jednoduchý a předvídatelný. Lindsay Lohan je sice pěkná ale to tento průměrný (lehce podprůměrný) film nezachrání.