Čtveráci (1999) (pořad) odpad!

Oooo... Jak skvělý další nápad Tv Nova... a příliš dlouhého trvání to naštěstí nemělo.

Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Naše osobnosti TV Nova by měl někdo slušně požádat, ať za ně buďto odpovídá na dotazy diváků automat; nebo aby zrušili celý pořad... Místo toho bych brala nějakou klipovou půlhodinku nebo představení nejnovějších filmů. Tyhle statistiky na co lidé nejvíc koukali atd. jsou pro mě strašným kýčem... Koho tohle zajímá kromě statistiků a sociologů (a ředitele Novy) ??

Trable v ráji (2009)

Nemůžu o Trablech v ráji říct, že to je komedie k popukání, ale upřímně jsem se u toho bavila. Navíc to má zajímavý příběh, tak trošku i poslání... Bod navíc za krásnou přírodu a prostředí jako ze snu :)

Amélie z Montmartru (2001)

Podle toho, co stojí v obsahu tohoto filmu, jsem si od Amélie z Montmartru neslibovala moc. Ale nakonec mě nějaký vnitřní hlas přesvědčil, abych koupila dvd a když jsem si ho pustila, byla jsem docela dost příjemně překvapená. V tomto filmu uvidíte hodně barev, Paříž, uslyšíte krásné vypravěčovo povídání... Donutí vás to usmívat se, všechno je nejprve tak šedivé a nudné, potom ale Amélie nachází krabičku starých pokladů a "trochu" se jí převrátí dosavadní nudný život. Snaží se pomáhat lidem, dělat je šťastnými drobnými radostmi a v neposlední řadě se zamiluje a velice zajímavým způsobem získá lásku sběrače zmačkaných a rozstříhaných fotografií... Nepochybně jeden z nejpropracovanějších filmů s krásným posláním dávat lidem radost.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Náhodou, řekla bych, že ten, kdo má rád italskou kuchyni a nevadí mu, že vaří Ital, který neumí dokonale česky, je to skvělý pořad. Samé se mi to velice líbí, i když nestíhám každý díl.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Hodně dlouho trvalo, než jsem si na tento film udělala čas a přitom jsem se na něj tak těšila a zajímalo mě, jak David Fincher zobrazí tohle zvláštní trošku tajemné téma.. Benjamin se narodil ve starém těle a postupem času jeho tělo mládlo, zatímco jeho duše stárla tak jako u každého člověka. Myslím, že pokud by si Brad Pitt vybíral role podobné této a Joe Blacka, určitě bych ho měla radši. Jinak film určitě splnil moje očekávání, dramatické situace střídaly i tak trochu legrační.. Přece jenom byl ale film trošičku zdlouhavý a proto dávám o hvězdu méně.

Bosé nohy v parku (1967)

Krásná romantická komedie, skvělé herecké výkony a jedinečná zábava... Mohla bych to vidět pořád.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Tak tohle je něco! Ze začátku jsem moc nechápala, ale postupně mi všechno docházelo... Je to absolutně na hranici mezi skutečností a snem... Něco co bych nikdy nečekala a hlavně bych nikdy nečekala, že pokud si Johnny Depp nesundá masku a nepromluví, nerozeznám jej od Heatha Ledgera. Mimochodem, už kvůli němu to bylo hodně melancholické, i když hrál tak vtipně a opravdově, jak to uměl. Podobnost Johnnyho s Heathem je něco jako to "zrcadlo". Zkuste se dlouho zadívat do zrcadla a ani ne po deseti minutách se vám bude zdát, že vidíte něco úplně jiného, než tam je. Skutečně hodně povedený film, tak nějak zvláštně barevný, přitom trochu ponurý a chvilkama zábavný, neskutečný... Akorát ty negativní reakce tady příliš nechápu :/ A kdo nechápe film a je na to vzteklý, ať si ho teda po druhé nepouští. Nedokážu říct, co na to říká tam někde nahoře Heath, ale mnohem radši bych byla, kdyby ten film byl jenom jeho, možná, pro dostatečné zachycení takové té "nesmyslnosti" bych ponechala Deppa, oni dva byli v té masce skoro k nerozeznání.... Colin Farrel a Jude Law (ten hlavně) mi do toho filmu moc nepasovali... Až na tuhle maličkost 95%

Sloní muž (1980)

Velice zvláštní snímek. Zhlédla jsem to někdy v noci, snad od jedné hodiny do tří a moc mi to potom nedalo spát. Bylo mi sloního muže líto. Jeho "majitel" ho zneužíval, dělal z něj zvíře a vydělával na něm. Pak přišel lékař v podání Anthonyho Hopkinse a objevila se pro sloního muže alespoň malá naděje na to, že bude žít spokojeněji. Když se potom všichni dověděli, že je velice inteligentní, začali si ho dokonce vážit. Je to hodně dojemný příběh, o to víc vám zamrazí, když si přečtete, že film je natočen podle skutečné události.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Jee..Nevím, jestli to je tím, že už nejsem pětileté dítě, ale příliš neholduju sledování kreslených rodinných filmů a komedií. Nápad zvláštní, jenomže asi ne příliš suprově zpracované. Takový obyčejný film na nudu, kterým zabijete čas.