Fiddlesticks (1930)

žábák Kvak hraje na piáno, chybí jenom Žbluňk

Sky Trooper (1942)

Další epizoda ve které se Donald snaží stát parašutistou, při výsadku ale dostane strach a zuby nehty odolává svému nadřízenému Peteovi, který se ho snaží z letadla vykopat. Kdo viděl Donald Gets Drafted, může s klidem hádat jak to všechno asi skončí

Donaldovy narozeniny (1949)

Donald's Happy Birthday vychází ze známého a mnohdy i pravdivého rčení..za každý dobrý skutek následuje spravedlivý trest. Jinak epizodka která není sice tolik nabitá vtípky, v samotném závěru se ale hodně pobavíte :)

Cured Duck (1945)

Výstižná epizoda ze života nervního kačera Donalda a jeho milé, o něco stejně nervní Daisy :)) Jestli vám tohle něco připomíná give up and go for the robot

Pistolník Goofy (1952)

Bandita Pete je postrach okolí, okrádá slušný lidi, parkuje jako prase a jeho nejlepší amigo je funebrák. To vše jen do doby, než přicválá nemehlo Goofy

The China Plate (1931)

zábavné? ....roztomilé, to je to správné slovo. Klasický příběh z čínského talíře, ve kterém prostý rybář zachraňuje sličnou děvu před zlostným císařem

Crazy Over Daisy (1949)

DOnald v této epizodě utrpí šrám na cti, když mu románek s Daisy překazí dvě dacanský veverky

Včela na pláži (1950)

Donald při pobytu na pláži nasere malýho čmeláka, kterej mu za odměnu propíchne supe duper draft. Chudák se pak za pomoci slunečníku snaží uniknut šesti žralokům...Takový 7minutový Disneyho Čelisti :)

Mickey na cestách (1938)

Hey Mickey, any milk today? Karavan je jedna z nejlepších a nejoriginálnějších krátkých Disneyho epizodek, co jsem měl možnost vidět...pro mě osobně mega-pure-klasika, ještě dnes si z ní hodně pamatuju...a to mohli dávat když mě bylo tak pět :)

Don Donald (1937)

Squelej díl, ve kterým se snaži Donald získat srdce seňority tím, že čendžne svýho oslíka za červenej sporťák. Víte ale jak to bejvá s ženskejma :)))