Božská relikvie 2 (1991)

Druhá polovina relikvie je vlastně nonstop řežba, kterou kazí jen neustálé ječení Jackieho harému, které je možná ze začátku docela prdel (Eva Cobo De Garcia s kulometem nemá chybu), ale časem začne bejt strašně otravný. Hodně filmů ve kterých Jackie hrál bylo samo o sobě strašná hovnařina a jediným důvodem proč se staly nadprůměrnou zábavou byl fakt, že Jackie a jeho crazy choreografie jsou prostě neskutečně vymakaný. Zde se jí divák nabaží dosyta a náckové taky nechyběj takže hodně slušný 3*

Flowers and Trees (1932)

Taková malá lesní óda na radost :)) Vysmátý houbičky, květinky, zvonečky, housenka a jeden dacanskej ztrouchnivělej strom.

Tanec kostlivců (1929)

Jó jó mrtvoly.. chodily jako stvoly, té noci temné kdopak si to zodpoví :)) Ub Iwerks - tanec kostlivců aneb něco málo z necro dance flooru

Do útoku (1987)

filmů kde si to upocení chlupatí kamionáři rozdávaj v páce je asi tolik jako těch ve kterých si to rozdávaj v páce autobusáci, možná o jeden víc, na druhou stranu nutno jedním dechem dodat, že kdyby nebyl žádný zas tolik by se toho nezměnilo

Robin Williams: Live on Broadway (2002) (pořad)

Masakr. Naprosto neuvěřitelnej výkon v podání Robina Williamse, jeho výstup už se snad ani nedá považovat za stand up comedy spíš za malej atomovej výbuch (atomic bong:)).. a měl by se podávat na těžké deprese. Robin prostě nedělá humor pro inťouše a někdy působí až vulgárně, ale mě osobně tohle fakt nedělá problém..Probírá zde skoty a golf, ganju, sex,chlast, viagru, židy, frantíky, ice fucking, bushe..no prostě všechno a to v takovým tempu, že se sál směje prakticky nonstop. Člověka napadne, že pro všechny kdo to přežili to musela bejt fakt nádherná terapie. Dlouho jsem se takhle nezasmál..I love u Robin..u´re the man :))

Mé jméno je Nikdo (1973)

snad první film na kterým jsem byl jako dítě v kině. Western ve kterým si ještě jednou a naposled společně zastříleli Henry Fonda a Sergi Leone..jo a Terence Hil, takže tak trochu mládí vs. nostalgie.

Detroit Rock City (1999)

Jam: It's a teenage girl walking along the side of the highway. I mean, they, they, they make scary movies that start out like that." Trip: Hey, but, but they make porno movies that start out like that too, man.

Graffiti Bridge (1990)

Maník co nazpíval purple rain + film = kopa hnoje