The Best of Borat (2001) (TV film)

Borat je frajer, má frajerský plavky, hraje pingpong a tančí disko.

Návrat k vítězství (1981)

filmy o sokru stojí za hovno .. i kdyby dali na křídlo Steva McQueena obranu vystužili zkušenou stoperskou dvojicí Lino Ventura - Alain Delon a na pravýho halva poslali shodit pár kil Billa Murrayho ani tak by to nestačilo na největšího favorita na titul útěkové ligy FC Papillon

Princezna Mononoke (1997)

Miyazakiho ekologické rozprávky o mirku dušínovi jsou fajn

Exploze (1992)

pírs není zrovna můj favorit -samozřejmě nejen kvůli tomu, že se podílel na pozvolném propadu Bonda někam do vod tripl ixek ale také díky jeho neobyčejně špatným počinům jako je indián (kde se mohl pořádně herecky vyřádit). Na Live Wire jsem narazil tak nějak náhodou při večerním ležinku. Je to takovej ten typickej film o drsným poldovi jake bucharovi co likviduje psychopatické klauny a hláškuje při tom jako gramec. Co se týče akce tak to naštěstí není tak zlý, ale pírs je prostě konva a co je nejhorší, že místo toho aby čas od času vytloukl dušičku z nějakýho toho darebáka tak jenom vede debilní kecy o tom jak rozbije držku senátorovi kterej mu přefikl starou. Navíc Ron Silver je asi tak dvakrát charismatičtější maník

Třináct rozhovorů o tomtéž (2001)

Všichni mají strašné problémy, do každé minuty je vmačkaných padesát vnitřních pohnutek, pocitů, všichni hledají štěstí, filozofujou etc.etc. chvílemi to působí až absurdně, ale věřím že spoustu z vás tohle může chytit, na mě byla tato sonda do lidského mozku a srdce strašně intenzivní, nemůžu si pomoct.

Zakázané ovoce (1998)

dvě hodiny nadprůměrné "beznásledkové" televizní zábavy. Záměr zbytečně divákovi nedloubat do mozkové želatiny velkými psychologicko-filozoficko-poeticko-mučícími pomůckami se podařil. Soderbergh si na to opět sezval silnou jedenácktu charismatických herců, g clooney klasika, j lopez mně nijak moc ve filmu nevadí, don cheadle, farina, keaton, guzman, rhames radost sledovat. Navíc na rozdíl od Ocean's Eleven je film vylepšen o několik těch technických vychytávek..i přes dost nevydařený konec, který asi musel stývnovi pošeptat do ouška šotek dementek se jedná o jednu z dalších jeho pohodových krimi komedií

Slaměný vdovec (1955)

vyčpělá senilní tlachárna pro pamětníky, která obsahuje celou škálu nevtipného hnusu úhledně zabaleného do štavnatého českého dabingu. Tom Ewell je jeden z těch mála vyvolených co by vypadal marně i vedle na mol sťatýho Michala Davida spícího na nádraží na svým elektrickým piánu. Další Billyho konverzačka podle pravítka..nuda a velká spousta dnes již trapných nevtipností

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

mad max3 je poněkud zmutovaný potomek skvělé ulítlé depresivní a dnes již kultovní série, která odstartovala téměř před třiceti lety na druhém konci naší koule. Zatím poslední díl, který možná už dlouho poslední nebude je ..z celé série nejslabší..a dá-li bůh a George Miller taky nejslabším zůstane. Chybí mu především atmosféra a syrovost předešlých dílů a vůbec mu chybí hodně věcí za které byste ho mohli mít rádi a přebývá mu spoustu trapného klišé, kterým nás v posledních letech šici másírujou. Hodně se mně nabízí přirovnání s jinou kultovní ...no kultovní je asi v případě Terminátora slabé slovo ...trilogií. Třetí díl maxe je totiž dost podobný poslednímu dílu terminátora, především v tom že je to úplná debilovina :)) Každopádně když už nic aspoň se na to pořád pěkně kouká a chvílema je to docela aj prdel, jo a Tina je kočka že?

Královna Sumuru (2003)

už od prvních záběrů musí bejt každýmu jasný že scénář k tomuto výplachu si napsal orangutan, který se zároveň chopil hlavní role vykastrovaného impotenta a když už tak už sesmolil i několik hutných digitálních efektů, které by byly cool možná tak za dob počítačů s kormidlem. Jediný co v této variaci na pepinovi perverzní sny o kosmu stálo za to byly vypatlaný kozatý holky a vypatlaný kozatý holky si jednu hvězdičku dycky zasloužej