Vinnetou - Vinnetou: Nový svět (2016) (epizoda)

WTF? Že sa pôvodná séria vôbec nedržala kníh, na tú dobu a na to spracovanie to bola fakt že pecka. Ale toto bolo preboha ča? Old Shatterhand ako vysušený pobožný spiťálek, Winnetou ako tupý svalnatček, Nšoči WTF? Toto nemalo vôbec vzniknúť. To je preboha taký problém skúsiť nafilmovať skvelú trilógiu podľa knihy? Dosť slušnosti, kurvafix, toto ma extra nasralo. Debili, ktorí to povolili a debili, ktorí to stvorili. To si radšej tisíckrát pustím originál.

Vinnetou (2016) (seriál)

Náhlá smrt (1995)

Jeden z Van Dammov posledných skvelých snímkov a zároveň dobrý prírastok do skupiny Die Hard, Boening 747 atď.

Barva vítězství (2016)

Ak je toto fakt podľa skutočných udalostí, tak fakt že pecka. Super zahrané, super dobové, správne napínavé aj dramatické. Američani športové drámy fakt vedia.

Assassin’s Creed (2016)

80%, forma zabíja obsah, ale efektne, takže viac než pozerateľne. Po technickej stránke je to fakt luxus, hudobný podmaz viac ako vyhovujúci, Fassi srší charizmou aj tam, kde to v podstate nejde. Pokračovanie by som zvládol a uvítal...

Brána II. (1990)

Slabé pokračovanie priemerného prvého filmu. Nič viac, nič menej. Spoločná je len hlavná postava, ktorá bola v pôvodnej časti vedľajšia a to je asi tak všetko.

Tajemství loňského léta 3 (2006)

Podobný pokles ako pri poslednej časti Vreskotu, možno trošku menší. Pozerateľné ale v najlepšom prípade fakt hodné len Direct to DVD.