Robotropolis (2011) odpad!

Pokud byl záměr tvůrců vytvořit humornou sci-fi parodii tak se jim to povedlo na jedničku. Pokud to mysleli vážně tak je to hodně smutné, a nebylo by od věci zavolat Chocholouška. Je to absolutní příšernost ve všech ohledech. Herců mi bylo až líto, a pokud do toho šli dobrovolně tak snad jen z kamarádství a lítosti. Taková Zoe Naylor se objevila třeba v povedeném The Reef, nechápu jak se tomuhle mohla s čistým svědomím upsat proboha. Závěrem jenom taková poznámka - když na to nemám prachy tak se do toho nepouštím, protože takhle se zabil vcelku slušný námět.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Popcornová zábava kde je mozku nepřístupno! Což neříkám že je nutně špatně a takové filmy kdy nechcete přemýšlet(raději) a jen se bavit jsou potřeba. Když už máte ve filmu žraloka a né ledajakého tak je škoda nízké přístupnosti, větší jatka se ve filmu kde je žralok očekává. Takhle najdete víc krve ve filmech Zdenka Trošky, trošku škoda.

Noční hra (2018)

Já se skvěle bavil. Víc takových komedií. Hodně se povedlo obsazení kdy mě fakt všichni bavili. Rachel McAdams při předvádění Pulp Fiction nebo operace ruky to jsem smíchem dost možná probudil sousedy. Creepy soused je taky nezapomenutelný.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Film působí dojmem že má tak 360 minut. Jako až příliš často jsem se u Burtona nudil. V příběhu a jeho fungování světa a času jsem se ztratil. Az na Greenovou jsou postavy značně nesympaticke. Příšery byly fajn a kdejaké děcko mozna pustilo do textilu. Ale jinak? Hlavní záporak o ničem a ano hrál ho Samuel Jackson. A jeho porážka? WTkurvaFuck???

Potomci lidí (2006)

Uz jen pro ten pocit kdy si chvilema připadáte že hrajete hru na Playstation VR to stojí za to. Neskutečný zážitek kvůli kterému se film stava nezapomenutelným.

Anihilace (2018)

Naprosto dokonalá ukolebavka. To můžete klidně vypít litr kafe ale po pěti minutach sledování spíte jak zabitej. Timhle směrem by se to dalo dobře zpeněžit.

Oscar 2018 (2018) (pořad)

Z té americké snahy být za všech okolností korektní a hlavně neurazit nebo ještě hůř nezapomenout ocenit členy minority, což je o 1000% důležitější než ocenit něco tak banálního jako je herecký výkon nebo kvalitu filmu, tak z toho všeho se mi chce zvracet. A za to co tam předvedla ta Frances Mac Donaldová nebo jak se to jmenuje...nejdříve se ozvali černoši že jim nikdo nedá Oscara, a příští rok udílení opanují. Pak se ozvou ženy které by nejraději všechny muže vykastrovali a vyřízly jim jazyky a usekaly ruce aby na ně nemohli oplzle mluvit nebo šahat, nebo nedejbože požadovat koitus. A světe div se ženy opanovaly letošní Oscary. Kdo se ozve příště? Ceny Grammy jdou do hajzlu už dlouho, ted je následují i Oscaři.

Mother's Day (2010)

Totální demence postav je v tomhle žánru očekávaná, ale vzhledem k tomu jak se tenhle film bere vážně tak mě to tak iritovalo že jsem to málem nedokoukal. Taky celá ta čtvrt kde se to odehrávalo je snem každého správného Američana který touží po klidu a míru. Protože sousedi ho fakt otravovat nebudou, protože jsou tak hluší, že kdyby na ulici bouchla atomovka tak oni to ani neuslyší. Uplně nejlepší je jak hrdinka volá na tísnovou linku a tam se ozve vyčkejte jsme přetížení...to jako doprdele fakt? Napadá mě že možná tam fakt vybouchla atomovka a vypukla třetí světová, přistáli ufoni nebo tak něco, potom to chápu a tvůrcům jsem křivdil. Značně přemrštěná stopáž tomu taky moc nedala.