12 opic (2015) (seriál)

Willise jsem neviděl a tudíž jsem šel do seriálu bez toho, že bych něco očekával. Snad dobře a za neshlédnutí předlohy se upřímně stydím. Když jsem shlédl pilot, bylo mi celkem jasné, že tohle nebude nic moc pro mě. Okamžitě jsem si seriál zařadil do ignorace s tím, že se k němu sotva kdy vrátím. "Hehehe"..no, vrátil jsem se a zklamaný jsem nakonec nebyl. Dokoukal jsem první sérii celkem rychle a nakonec jsem seriál zařadil do sledovaných. Nemohu říci, že netrpělivě vyčkávám další sérii, ale až se mi dostane pod ruce, jistě jí nepohrdnu. Řekl bych, lepší průměr. Pomalu rozjíždím třetí sérii a pravděpodobně změním názor a hodnocení k horšímu. Začínám se v dějové linii poněkud ztrácet a jsem si vědom, že to bude spíše mou nepozorností. Jenže, nemohu se přinutit k soustředění. A to znamená, že seriál není až taková pecka, jak jsem po první sérii doufal...uvidíme co dál.

Max Steel (2016)

Nikdo mě na to nenutil koukat a přesto jsem to vydržel. Celou hodinu. A proto dávám aspoň jednu hvězdičku, protože je možné že se v poslední půlhodině něco parádně rozjede. Ale nemám tušení co. Hlavní představitel je extrémně mimo mé sympatie, herečky přehrávají a příběh je stupidní. Já vím dámy a pánové, nic neříkající recenze na nic neříkající film. Škoda písmen, škoda času.

Free to Play (2014)

Sám hraji online jednu hru a asi se dokáži vcítit do kůže protagonistů.Samozřejmě tohle je hodně jiný level.Nicméně mě dokument nezaujal tolik,jak jsem očekával.Být to o té "mé" hře,hodnocení by bylo určitě vyšší.Pro všechny fanoušky hry DOTA musí být tento dokument balzám na duši.Pro mě ovšem ne.Čekal jsem něco víc.Dokumentarista celkem záměrně škodí čínským týmům na úkor ostatních.Jasně,jde o to porazit někoho silnějšího.Něco jako souboj mezi Rockym a Rudou mašinou Lundgrenem.Přátelé ne.Dokument jsem poctivě sledoval,ale nebylo to pro mě to pravé.Prostě jsem na online hry a ESL sporty už moc starý.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Ač jsem příznivcem seriálu,film mne až tak nezaujal.Přiznávám že dva body z pěti bylo ode mne tak trochu na truc tomu,v jak výborném hodnocení většiny z vás se film nachází.Velmi mne zaujmul výkon Miroslava Krobota,ale ostatní se mi bohužel netrefilo do vkusu.Připadá mi,že se autoři snažili až příliš tlačit na pilu a mě v tom filmu něco schází.Neřekl bych že je na něm vyloženě něco špatně,ale zjevně jsem sledoval film ve špatném rozpoložení.Možná časem hodnocení změním,ale zatím to vypadá spíše tak,že film si znova nepustím.Nyní nevidím důvod proč bych měl.

Vozová Hradba (2011) (koncert)

Zvuk zahuhlanej,koncert skvělej.Takže???DVD mi připadá šité horkou jehlou.Vzhledem k tomu že jsem navštívil i koncert,jsem zklamán i střihem.Atmosféru se nepodařilo na DVD přenést i když potenciál (pro fanoušky) zde byl.Škoda promarněné šance.Se zvukem se také dalo pohrát více jak jsem napsal již na začátku a proto prostě nemohu dát plný počet bodů.Jako fanoušek Daniela dám za čtyři,ale uznávám že trojka by byla poctivější.

Intimní past (2011)

Hilary mám rád a myslím,že je to skvělá herečka.Bohužel jí mám trošku zaškatulkovanou a říkám si,že se na tuhle roli prostě nehodí.

Ip Man (2008)

Co mi uteklo???Opravdu netuším proč je na tom tento film tak skvěle v hodnocení.Respektuji většinový názor,byť ho vůbec nechápu.

Primo (2007) (TV film)

Celkem rozporuplný ...ehmm...film.Pořádně netuším jak se k němu vlastně postavit.Srdce říká plný počet,rozum propadák.Téma a podání filmu zajímavé,ale zdá se mi jaksi nedořešené.Nedokázelo mě donutit k pocitu strachu a obav,ale "pouze" k zamyšlení.A to je asi problém.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Jistě.Pokud jsem fanoušek herní série,pokud mám rád Millu,musím holt tu jednu hvězdičku navíc dát.