Lovec trolů (2010)

Když jsem shlédl trailer, celkem mne to nadchlo...bohužel, zůstalo jen u traileru. Na tuto blbost jsem vydržel koukat jen díky mé naivitě, jelikož jsem doufal, že se jedná pouze o ukázku studentských filmů, natáčené žáky angolského azylového domu, bohužel tomu tak nebylo. Jsem příjemně překvapen, že po nás chce ČEZ takové peníze za elektřinu, když je to vlastně naše vlastní protekce proti trollům. Jednu hvězdičku dávám za nečinnost při úmrtí kameramana, protože kdybych to točil já, tak spáchám sebevraždu. Jeden kameraman zemře...nevadí, zavoláme dalšího, aby nám přijel vlakem. Díkybohu, že dotyčnou nezajímá, co bude točit a existence trollů jí vůbec nepřekvapuje :D

Obhájce (2011)

Film ve směs skvělá záležitost. Jedinou výtkou pro mne byla předvídatelnost většiny tahů obhájce. Jinak nemám výhrad

Green Lantern (2011)

A vypadalo to tak nadějně... celý film hlavně zabila cirka 50 minutová omáčka kde se toho opravdu zas tak moc nedělo. Dvě hvězdičky dávám jen proto, že i když sem několik dní nespal tak sem u tohohle filmu neusnul a za Ryan Reynolds.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak dlouho očekávaný konec nabral tak nudný směr že sem u filmu málem usínal. Chválím tvůrce za skvělí nápad jak z lidí tahat 10 let prachy. Čekal sem mnohem mnohem víc. Z celého filmu bylo dobrých jen pár postřehů jinak vomáčka vomáčka vomáčka. Asi nejsem takový nadšenec abych hodnotil jinak než dvěmi

Thor (2011)

Chápu některé negativní reakce. Ne každý skousne Vikingskou božskou trojku a jejich severskou mitologii v podaní lehce Hi-tech fantasy. Ale podle mého i tak se to dá zhlédnout. Příběh bych přiblížil ke králi Artušovi jeho excalibru a dalekému severu

Červená Karkulka (2011)

Po delší době další zajímavý snímek. Líbí se mi jak byla lidová, stará dobrá karkulka předělána do fantasy a ještě s tak temným nádechem. Příběh a exteriér včetně kostýmu nemají chybu. Řekl bych že je to něco mezi Van Hellsingem a karkulkou pro představu

Upírův pomocník (2009)

Pěkné, osvěžující a zábavné. Doufám že se dočkáme pokračování

REC (2007)

Na nízkorospočťák je to až moc velká lahůdka. Doporuřuju na noční relax u kterého se chcete tak trochu bát

Rec 2 (2009)

Na to že to je pokračování tak musím uznat že film nikterak nestratil na lesku a akceleraci. Jedina věc co mi vadila bylo objasnění kde se nákaza vzala a jakého je původu (Spoiler Alert) mnohem víc by mi přišlo zajímavjejší nebo logičtější fakt že se jedná o biologickou zbraň nebo podobně a ne o náboženské mantýry... Jinak není co vytknout. Na Španěli který jsou pověstný svím až přehráváním rolí to dost ušlo

Proroctví (2009)

První půlka mě připoutala k židly a nutila mě film hltat. Myslím že to byla důmyslná příprava před lobotomií která záhy následovala. Šílená absurdita. Na to jak se film vyvíjel tak mě ve fínále sklamal