Jelenice (2019)

Natural bluson killer.A já z toho jelen,ale hurá!

Moucha v kufru (2020)

Nerad to konstatuji,ale TOHLE je můj svět.La Múúš.Duliduliduli Saint Tropez.

Fargo - Season 5 (2023) (série)

Sám doma,Sama doma,MAGA a Mystery Mikado Murder.Tak jako ve zkratce.Jo.A v neposlední řadě tatínek holdující míchaným drinkům a Ervinu Rommelovi,ten působí jako Deus ex machina.

Marvels (2023)

Když já jsem jednoduch.A stačí mi ke štěstí Octocat transport a hipísácká planeta.Pozitivní záležitost.

Napoleon (2023)

Unavený necharismatický juvenilně obskakující Ňoumoleon se korunuje,pak je tedy trochu živější,a vítězí v bitvě na Štrbském plese.Jestli si R.Scott představuje že takhle unavenýho chlapa dosadil nějakej “Aspen institute”,páč jinak nevim.

Sněžné bratrstvo (2023)

Jak ste to přežili?Žrali sme mrtvoly,strejdo.Do takovejhle věcí se vrtat je shit!A basta.

Příšera ze starého Soulu (2023) (seriál)

Taková laboratorní minigojira která chroupe místo neutronů neurony.A po vofouknutí dusíkovym deodorantem z ní padaj anthraxový lupy.& a prostě soap opera,jsou to fakt sympoši.

Bastard (2023)

Většinu  revolt vedli levobokové.S IQ majitele v kůži pohona nebyli spokojení.Tenhle je tak na bramborovej metál.Brambury gut,kočovnice kočuje-tady už měl být dávno konec,to dál je cukrová řepa.Ta by se taky chytila.PS:Nečtěte dánskou Wikipedii.

Erratum (2021)

Ale to je mi pěkná alegorie.Celkově o ementálu.

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda)

Bude to ten mysteriózní jugoš kerej tam pobíhá v koskovaný košili bosej v polystyrenu.Druhej díl prubnu s voknama atmosfericky otevřenýma na sever.