Runaway (2013)

Jó, kdyby takhle nějak vypadal níže zmiňovaný Fallout (jestli se ho vůbec kdy dočkáme), byla by to ňamka! I když tohle spíš vypadá na Decepticony z budoucnosti. Ale i jako taková jednohubková sci-fi anekdotka Runaway potěší.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Další nenasytný žrout času a elektrické energie. Lidi, jděte radši sportovat nebo š...t!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Panebože, tolik zbytečně zabitých hodin, které ženy stráví nad touto debilitou, místo aby se věnovaly svým mužům nebo domácím pracem!

Earth to Echo (2014)

To si tvůrci snad dělají srandu aneb "Když se Bubo Bubo přidá k Transformerům"! K tomu ta vyklepaná kamera, po který budou děti rády, když v kině nevrhnou nebo nedostanou epileptickej záchvat! Super8 bylo průměrný, ale furt se na dalo koukat bez újmy na zdraví. I když pominu infantilního ufona a imbecilní scénář, což špunti až tak neřeší, už kvůli tomu hnusnýmu debilnímu "found footage" na tohle potomky fakt nevezmu a radši jim pustím E.T.ho ze zaprášený VHS. Kvalita bude pořád nesrovnatelně vyšší. Proboha, když už tahle éra masturbujících kameramanů se záchvaty padoucnice přejde?!

Škatuláci (2014)

Bohužel mírné zklamání. Za tři hvězdy tak akorát. Jedna za báječnou burtonovskou atmosféru a look, druhá za steampunkové vychytávky a třetí za písničku Erica Idlea. Chvílemi bohužel pro dospělého diváka nuda. Dětem se ale líbilo a pro ně je tenhle film především.

Svatební cesta (2014)

Až na tu gynekoligickou ambulanci je jediným pozitivem filmu fakt, že konečně uvidíte, co ukrývá divoká eskymačka lorda Sněha pod kožichem...

Babovřesky (2013) odpad!

Jeden z nemnoha filmů, které jsem nedokoukal. A to jsem vydržel i Nexus.

Ranhojič (2013)

No ty vole, kdo by to vod rejži videoklipů Rammsteinů a Evanescence čekal? Čuměl jsem na to dvě a půl hodiny s otevřenou hubou a nemohl se odtrhnout od obrazovky! Jak to, že Ranhojič nešel na rozdíl od kupy letošních sraček do kin?!

Sammyho dobrodružství 2 (2012)

Odpolední výplňovka tak akorát na jedno skouknutí. Pro děti možná na dvě.