Ulice (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2005, 2640 x 22-45 min

Irena Obermannová

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Pehrová-Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan J. Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tanner, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Hanychová, Anna-Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michael Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Slepičková-Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Helšusová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Reynolds Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdena Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Doubravová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Zdeněk Piškula, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda

Komentáře uživatelů k filmu (1 007)

• KevSpa

Je to tak blbý, až je to místy vtipný... jednou za týden se na to ale dá i podívat.:-)(14.11.2006)

• Gemini

Když se řekne "Ulice", vybaví se mi spojení "každej blbej den". Hned potom se mi vybaví postava mladého faráře halekající protestsong o tom jak mladý lidi s báglama z domu vodcházej. A upřímně řečeno, po umělecké stránce je tahle druhá myšlenka daleko větší nářez a zaujme daleko víc než takřka denní trápení těch několika nováckých lidiček a jejich řešení "všedních starostí", jako jsou nevěry, útěky dětí z domu, nechtěná láska milionáře, boj o komunální moc, dcera přivádějící si přítele z vyššího stupně bytí, minulost pronáledující ubohou feťačku svedenou na scestí a podobně. Nicméně sem tam se objeví nějaký ten překvapivě povedený vtip nebo scénka skutečně jako ze života, a upřímně řečeno, daleko víc mě vytáčí idiocie dialogů v Ordinaci V Růžové Zahradě nebo vůbec totální esence zoufalství jménem Bazén či papundeklová Rodinná Pouta. Ano, i v Ulici se setkáme s archetypem seriálového dialogu: "Dylane, jsem v hajzlu, rozvázala se mi tkanička u boty." "Nechceš si o tom promluvit?", ale skutečně by to mohlo být mnohem horší. A vzhledem ke kadenci by to byl mnohem větší nápor na nervy a duševní zdraví než výše uvedené "skvosty televizní zábavy". PS: Za díl s nějakou VELMI ODVÁŽNOU lesbickou scénou (už dávno ne toho roztomilého děvčátka s rovnátky z Jojo klubu) Patricie Solaříkové a Michaely Badinkové bych šel i výš než na tři hvězdy:))(21.9.2006)

• Matty

Trvalé neštěstí má tu jedinou výhodu, že ty, které stále sužuje, nakonec zocelí. Lucius Annaeus Seneca Takže bacha na všechny ty zocelené diváky Ulice. Zajímavé komentáře: Gemini, igi B., anais, Deimos, Frankie(20.9.2007)

• Djkoma

Nemohu si pomoci, ale některé dějové linie jsou zajímavé. Neříkám, že jde o přelomové dílo kinematografie, ale tvrdím, že jde o to lepší na televizní obrazovce. Nedá se to srovnat s brakem typu letiště nebo Pojištovna štěstí a proto nedokážu s čistým srdcem dát méně. Třeba více uživatelů dá šanci Nováckému seriálu a uzná, že je lepší než konkurenční seriály. PS: jedna hvězdička dolů, protože se z toho stal doslova český Tak jde čas...(7.11.2007)

• Renton

"Nekonečná" a zbytečná nuda. Chápu, své diváky (důchodce) to má, ale jinak je to na pováženou .. čas jde přece zabíjet mnohem lépe..(4.1.2006)

• Radek99

Při tak skvělém hereckém obsazení a realizačních možnostech je vyznění seriálu opravdu velkým propadákem! Investovat takové tvůrčí a umělecké prostředky do projektu, který reflektuje pouze populistické hledisko sledovanosti a rozplizne se do telenovelové podivné rychlosti času, mi přijde jako opravdu velké, velké mrhání... Tenhle seriál není možná úplně hrůzný, ale zaostává za očekáváním takovým způsobem, že mě to skutečně mrzí?! děsí?! šokuje?!... Proč to ti naši herci vůbec berou? I když odpověď je mi bohužel úplně jasná:-((19.1.2007)

• AngelAngie

Ačkoli je to seriál nekonečný, v mých očích lepší jak 99,9% těch německých kriminálek... Nesleduji ho, ale ráda uklízím večer a jako kulisa mi to prostě nevadí.(27.5.2008)

• DaViD´82

Nekonečný seriál o nikdy nekončících, rádoby aktuálních problémech, obyvatel jedné ulice. Že vás to ani v nejmenším nezajímá? Ani se vám nedivím, ovšem pravidělně to (ne)dobrovolně sleduji pondělí co pondělí během návštěv u rodičovstva a z těch nekonečných seriálů (nejen našich) mi to přijde nejen nejsnesitelnější, ale rovnou i nejlepší. A to, že vidím sotva jeden z deseti až dvaceti dvojdílů a jako by se mezitím nic nestalo? Tak to těžko u tohoto typu pořadu z ranku "kulisa na doma po práci" brát jako zápor.(14.8.2007)

• Superpero

Hodně špatná věc, ale když u toho občas sedíte, tak alespoň necítíte fyzickou bolest.(29.11.2009)

• TheMaker

:::::::::::::::::::::::: Seriál totálně o hovně, ale nic lepšího ( myslím českého ) tady nenajdete .......... Český Tak jde čas ....... prostě brak...fuj(10.1.2008)

• Tom Riddle

Nejspíš ještě horší než Ordinace v růžovce, je-li to (mhmm, jelito...) vůbec možné. Jednou se mi zdál sen, že v Ulici Bára Jordánová spadla pod vlak. A když jsem se ráno vzbudil, v Blesku psali, že Tereza Brodská odchází z Ulice :) Jsem věštec. Věštec!(11.6.2007)

• Karlos80

Bezproblémově výdělečný job, pro bandu zkrachovalých a dnes již stěží uplatitelných herců. Některé ty zde objevšíse rychlokvašky snad ani za herce považovat nemůže. Člověk časem zapne bednu a nestačí se divit, kdo všechno za "pseudo-umělce" se to na něj zkrs obrazovku kouká , kdyby alespoň občas neměli plnou hu*u, aby jim alespoň někdy bylo rozumět. Oni točí, my točíme, no hlavně že nějaká ta jistota stálé práce je že? Když bych někoho měl vyzdvihnout tak snad jen toho "UKRAJINSKÉHO" kuchaře, který se mě tam v začátcích zdál nejsympatičtější. Seriál, který se snad za každou cenu chce vyrovnat nekonečnému celosvětovému trháku "Tak jde čas". Našlápnuto má zatím velmi dobře, ale prozatím ho vyrovnal leda tak jen v tom odpadu, tak uvidíme jaksi povede dál. Ale jak znám některé nemyslící Čechy, tak ti na to budou čumět i kdyby sračky z nebe padaly, a pokud jde o tvůrce a některé ty pseudoherce a rychlokvašky, tak pokud jde o lowáčky a stálou práci, tak ti jen tak nepoleví:-)(11.5.2006)

• novoten

I pár schopných herců se nakonec utopilo v bažině, která průběžně klesá až na úroveň toho s přehledem nejhoršího. Původní tvůrčí záměr byl "vytvořit český nekonečný seriál", takže čemu se divit.(2.4.2006)

• monolog

To nejlepší, co mohl Klein udělat bylo onemocnět, aby měl pádnou výmluvu jak se z tohodle šuntu ztratit. Česká telenovela v ne sice nejhoším, ale v druhém nejhorším balení (první je podle mě Rodinný poutko). Ale aspoň je to tu celkem dobře zahraný (tedy dobře, aspoň nepadám na prdel z každýho umělýho a nemožnýho výraziva a chování, jako u RP). A roli Ajchmajerky považuju za největší VTIP v dějinách českého filmu a seriálu. Zajímalo by mě, jak dlouho ještě bude těžit z úspěchu rozhazování svých dlouhých noh. A jen doufám, že to nebude stejně nekonečnej seriál, jako Tak jde čas a podobný sračky. Náběh to má. Mimochodem ty reakce na dění v realitě jsem si představoval trochu jinak. Tedy nemyslel jsem si, že to bude slavení Mikuláše a Vánoc ve stejnou dobu, ale i třeba přetřes politiky. No nic. Jindy Je sranda, jak se tam poslední dobou objevují stále další a další celebrity naší vaší televize OdzN@va a nebo ty, které svého pravého poledne ještě nedosáhly a už je tu západ Slunce.(17.4.2006)

• Boss321

Pokud se na to nebudete koukat každý den, tak se to snést dá. Místy je to docela vydařené a v porovnání s VKV a podobnými shity je tohle ještě snesitelné......(3.11.2007)

• Faidra

Kdybych to byla věděla, tak bych na to nebyla zírala, protože od prvních minut jsem opravdu jen zírala, o dívání se nemůže být řeč. Ne že bych netušila, že je na tom česká seriálová tvorba zle, ale to jsou na tom tak mizerně i Klein, Brzobohatý, Brodská, Vránová, Kříž, Maciuchová a Poloczek?(13.8.2007)

• Kulmon

Nebojte, Nova má smlouvu na tuto sračku pro začátek na 12 let a pak pro velký úspěch exhumujou Radka Brzobohatýho a pojedou do roku 2050.(15.5.2007)

• igi B.

...a na rohu té ulice chčije pes... Božínku, já se občas párkrát ukoukl - a dneska už to prostě musím vytřít... Každopádo, jak tak hledím na ten ansámbl, čudlaří tu nejeden národně zasloužilý umrlec vedle novopečených netalentovaných celebřitních nýmandů. Kdysi chudáci jeden vedle druhého pohrdali jihoamerickými telenovelami, aby se teď ukázkově podělali v té naší >nové< , hesské, české... No, jak s oblibou řikám, je to jen otázka času, kdy se nám tu dle scenária někdo in natůra vykadí... A mohl by ho přitom pochcat ten pes... :o)))(11.5.2007)

Stupidní seriál, nultých hodnot, stokrát viděné zápletky, klasicky řešené normální všední problémy + NOVAtorské vztahy. Je to nuda, ale někdy se u toho dá zasmát, herci mi docela rychle přestali vadit, stejně jako jejich absolutní přehrávání. Pár světlejších okamžiků, většinou hned zabijí následující scéna, stejné kulisy, stejní lidé, stejné tisíckrát viděné příběhy/zápletky, stačí vidět každý cca 30 díl a nic vám neuteče ;-) ale zase na druhou strana o moc lepší a zábavnější než jiné české pořady (Rodinná Pouta, Ordinace, Bazén a jiné „odpady“), u kterých už rozhodně nejde tak lehce vydržet bez ujmy na zdraví ;-) hodně pěkných 6/10*(1.7.2007)

• Zeck

Vítěz ankety TýTý o nejlepší seriál roku... CHA CHA CHA, tenhle výplach mozku pro dementní diváky Novy funguje skutečně na výbornou. Dalších 5 let se bude točit, to je jistotou.(9.5.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51