• Thriller

Robin Hood (1984) (seriál)

Dosť mi to oživilo detské spomienky na tento seriál. Paráda. Každý chcel byť Robin, ja nie, ja som chcel byť Nasir. Keď rátam bojovníkov zabitých mečom, skoro každý zomrel tak isto. Meč ošúchaný o brucho.😁 A to mi vadilo najviac ináč paráda. 👍

Predátor 2 (1990)

Dvojky som sa trochu obaval ale vyslo to nad ocakavania. Skoda poslednych 15 minut mi pokazili dojem z celeho filmu. Rozhodne si to zasluzilo lepsi koniec.

Vadí nevadí (2018)

Vadi-nevadi. Tak toto mi vôbec nevadilo uplne super. U mna za plny počet.

V oku hurikánu (2018)

Jeden z dalsich filmov o hurikáne+pridaná kriminálna zápletka. Takže toto tvorcom absolútne nevišlo. Miestami lacné triky možno to chcelo lepšie obsadenie, ale som rád, že ho mám za sebou.

Welp (2014)

Popravde ocakaval som podla obsahu viac od toho. Začalo to dobre záhadný les, no keď sa objavil Kai, bol som zase na začiatku. Snáď nabudúce niečo lepšie. 😉

Uteč (2017)

Tak na tento film som sa velmi tesil a som rad, ze nesklamal. Nevadili ani titulky hviezdicku beriem za celkom aspon pre mna nudnu prvu polovicku filmu.

Kristy (2014)

Tri body za zaverecnu scenu a kratke chvile napatia. Lahko predvidatelne, ako jednorazovka na uprsany vecer dobre.