Life on Mars (2006) (seriál)

Skvělý nápad, je to velmi originální, určitě nejlepší novodobá kriminálka (seriál), ale občas se to tak táhne a vlastně se nic neděje..

Agent z vesmíru (2007)

Jedna * za pěkné herečky. Mark Dacascos má vážně nejhorší dialogy, celý film se tváří jakože tam ani není. V paměti mi zůstala milostná scéna kde se s ním chce Lindsay milovat a on nic nedělá, potom na něj vyleze a on se dívá jinam a ona na něj:"ty mě nechceš? nelíbím se ti?" Mark:" nejsem z tvé rasy, nejde to." :D:D Zkopírovaný nápad s bránou(kterou celý film staví) ze stargate(kde btw hrála Lindsay Maxwell). Zasmál jsem se tomu spíše až další den, když jsem si uvědomil, jak moc to bylo stupidní, během sledování to je vážně nuda..

Na dotek (2004)

Natalia Portman je tady neuvěřitelně sexy

V tvých snech (2005)

Doporučuju si radši pustit nějakej francouzskej rapovej klip xD (např. Iam - La petit frere - lepší scénář, atmosféra i hudba) Film neurazí, nezaujme.. Není uplně špatný, ale chybí tam to něco, co vás udrží u filmu celou dobu.. Docela dobrý pecky, ale to je tak všechno, hlavní hrdina je slušňáček z ulice ze kterýho se stane star.. eh? wtf to už sem někde viděl :D:D jo a ještě tady oproti jinejm rapovejm filmům chybí zástupy roštěnek takže konečnej pocit nic moc - ale jak říkam, soundtrack to zachraňuje

Armádní akademie (2007)

Film nenudí, ale to je asi tak jediné pozitivum této "rádoby americké teenage komedie" akorát mnohem chudší..a méně děvčat i akce, vlastně všeho méně.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál) odpad!

Kdybych neznal terminátora, asi bych nějakou hvězdičku dal, ale to, že tenhle brak(čtěte nudný obyčejný brak, žádný zábavný brak) převzal jméno kultvního filmu neunesu, chce se mi zvracet, to by se sára otáčela v hrobě..

Kick-Ass (2010)

Občas jsem se zasmál, holčička s tatínkem sou fakt best, ale ty ostatní postavy to dost kazej...hlavně záporáci. Je zde tak jedna překvapivá scéna. Nic moc, čekal jsem víc, miluju superhrdiny ale tohle teda ne.. Ten malej fakan co měl mustanga byl charismatickej asi tak jako revizor v mhd, týpek co s tim celym začal byl ultraúlisnej IT komixák (spíš než smích směšným scénam byl smích tomu jak je jeho chování trapný) a všechno mu vycházelo (moc pěkná dívka + ) malá holčička fakt skvělá (o tý měl bejt celej film) a její táta Batman.... nakonec se hodí jediná věta(kdo četl ví):"Myslel jsem, že si silnější, Batmane"

Nikdy to nevzdávej (2008)

Klasický americký film ze střední školy - krásný holky, dobrý auta.. žádný humor ale to nahrazují velmi efektní fighty všech různých stylů (ten kdo nemá rád násilí resp. bojové sporty ať si tenhle film neprohlíží ani zdálky) dokonce zde chybí i drogy, takže je to vlastně už vzatej model klasický americký teenage komedie s tim že pár věcí se odebralo a pár přidalo - novej pohled, docela zajímavý ale nic tak moc novýho to taky neni. Mě film fakt bavil, ale je to tim, že mě baví tyhle sporty, jinak by to bylo fakt průměrný.. ale pár scén je super, třeba ta s tim hummerem atd :) Týpek co hraje hlavní postavu klaďase vypadá neuvěřitelně hloupě a naivně grr

Černý čtvrtek (1998)

Kašlu na to jestli a jak moc tento film někoho "vykrádá", mě to moc bavilo, nepřišlo mi, že by to něco kompletně kopírovalo, ano dost nápadů a vlastně i dění je klasických, ale jako celek jsem něco podobného neviděl.. Film nenudí, je zábavný a občas i dost drsný, nic překvapivého nakonec, ale o tom filmy být nemusí, doporučuji