Joey (2004) (seriál)

Joey mi připadá být lepším seriálem než přátelé. Oboje je sranda, možná, že přátelé mají více "silných" postav, ale nikdy mi k srdci nepřirostli, tekže je považuji za dobrý seriál jako mnoho dalších a u Joeyho se bavím mnohem víc. Skvělá zábava, doporučuji

Yes Man (2008)

Čekal jsem víc hlášek a grimas od Jima..takhle je to obyčejná komedie..

Expendables: Postradatelní (2010)

Moc jsem si to užil, mylsím, že tahloe role Sylvestrovi rozhodně sedí. Je to akorát dlouhé, hodně scén s výbuchy a bojování proti přesile jak to známe a máme rádi :). Blbé je pouze to, co se dělo kolem a dávat např. Arnolda n aplakáty atd? to přece nemá nikdo zapotřeí.. Skvělý film, doporučuju!!!

Hanebný pancharti (2009)

Super film, rozhodně nenudí, ale myslím, že má Tarantino lepší filmy (většinu)..

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Skvělá komedie, hromada hlášek, 116 min. zábavy a totálních záchvatů smíchu. proč tak málo procent?:-O Vy ste hrozný mlíčňáci :D

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

1* patří Sylvestrovi, neboť se ukázal i v jinym světle.. Nečekejte akčního hrdinu nebo porno herce xD ale policajta pod pantoflem svojí máti.. Jen tak bych si to asi nepustil, ale když to dávali v TV, tak jsem se docela bavil. Nepřijde mi to tak strašný, jak je to zde prezentováno ostatními, taková normální komedie, bylo tam i pár dobrých hlášek.. Kdybych na tom byl v kině, dám odpad, ale díky TV dávám 2*(+ta 1*)

Moucha (1999) (seriál) odpad!

Nechápu, jak tohle může někoho bavit. NEJHORŠÍ NEJHORŠÍ NEJHORŠÍ

Útěk z New Yorku (1981)

Docela slušný béčko. Ale nic novýho nepřináší, možná tak Manhattan jako ostrov pro trestance (proč sakra zrovna Manahttan? :D:D ) a dobrý lustry na autech.. Ale chybí tady scény kterejm se dá smát(ať už schválně nebo kvalitě) prostě nic extra, docela nuda chvílemi.. ou lidi to tady neberou jako béčko?ehm

Kobra 11 (1996) (seriál)

Perfektní výbuchy a honičky v kárách...jinak není německá dálniční policii moc vzrušující