Vražda v Orient expresu (2017)

Naprostá bomba. Trochu kýčovité scenérie, ale hodilo se mi to k tomu. Herecký výkon Kennetha Branagha naprosto úchvatný, hudba se skvěle hodila k příběhu. Nemám co vytknout.

Skleněný (2019)

Super film, na který jsem si ale musel udělat čas, abych ho viděl v klidu a v pohodě. Když shrnu svůj pohled, tak jsem dostal to, co mám rád - skvělé herecké výkony i režie, hudba k filmu i scénám skvěle sedí, kamera skvělá, nečekaný závěr. 5/5 si zaslouží.

Válka o planetu opic (2017)

Dojmy mám spíše rozporuplné. Film je udělaný opravdu skvěle. Atmosféra by se dala krájet, animace na úrovni, že se nepoznají od reality. Na druhou stranu některé části jsou na můj vkus až zbytečně roztahané, což filmu ubírá. Celkově bych ale film doporučil, protože jako filmové dílo je zpracovaný skvěle.

Mackenovo zlato (1969)

Legendární film, na který jsem koukal každé vánoce na návštěvě u dědy. Někto měl Mrazíka, my Mackennovo zlato :).

Rezistence (2015)

Tenhle film byl naprosto o ničem. Něco se tam dělo možná 5 minut, jinak samý řeči a kňourání.

Mimoni (2015)

Asi největší zklamání. Čekal jsem fantastický filmek s roztromilými tictaky, nedostal jsem v podstatě nic víc než nudu.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Dobrý animák se zajímavým příběhem a dobrou grafikou, což dnes už moc nepřekvapí. Jako celek ale spíše průměr. Není tam nic, čím by byl člověk šokován nebo překvapen.