Bláznivá holka (2008)

My, citlivy a mily muzi, to mame v zivote (a nielen zo zenami) tazke. Bohuzial, hovoriac z vlastnej skusenosti, taketo pribehy vacsinou tak pekne pre nas nekoncia.

Z pekla (2001)

Najvacsim nedostatkom filmu je, ze ho nereziruje Tim Burton.

Alenka v říši divů (2010)

Cakal som Burtona, dostal som Disneyho. Neviem, co bol zamer, ale vysledok sa mi velmi nepacil.

Kdo zabil elektromobil? (2006)

Velmi dobry dokument, pouzivajuci nie dedukciu, ale skutocne zabery na objasnenie niektorych faktov.

Tyson (2008)

Pribeh vzostupu a padu iracionalneho, agresivneho ale hlavne jedneho z najvacsich boxerov v historii.

Duch doby: Dodatek (2008)

Skor 2 a pol. Polovica filmu je celkom zaujima a putava, druha uplne nudna a totalne utopisticka. Samozrejme, kazda minca ma dve strany a ked si dokumentarista vyberie nejaky projekt, vacsinou nam ukaze len jednu stranu podobne ako v Zeitgeist: Addendum.

Škola života (2009)

Skoda toho presladeneho zaveru, inak som bol prijemne prekvapeny, ako som hladko hltal cely film.

Zrození šampióna (2009)

Konecne vyborny film zo sportoveho prostredia. Budem velmi sklamany, ak aspon skvela a ocarujuca Sandra Bullock neziska za tento snimok ocenenie americkej filmovej akademia. Pre mna osobne zatial najpozitivnejsie prekvapenie roka !