Smrtonosná past 4.0 (2007)

Mám rád akční filmy s Willisem. Tradiční film, kde v jakékoli konečné situaci, kde by to normální smrtelník nejspíš vzdal, se najde nějaké řešení které všechny zachrání.. Ale o to tady přece jde! Koho by bavilo koukat na film o obyčejném chlápkovi, který by umřel po 10 minutách protože by z plastelíny, zapalovače a mobilního telefonu neudělal výbušninu... 90%

Dívčí parta (2008)

Klasický příběh, kdy jednu černou ovečku nenávidí zbytek stáda. to se pak obrátí a na konci se všichni mají rádi. Jak jsem v komentářích už četl a musím zdůraznit, mít 11-15 let docela sympatizující film, Ovšem je mi víc. Příběh je předvídatelný a okoukaný z jiných filmů. myslím že průměrné hodnocení je objektivní. 2*

Vzpomínky (2006)

Kvalitní kousek s Denzlem, který ze začátku vypadá jako obyčejný akční film. Po chvíli však zjistíme, že tak obyčejný zase není. Perfektně akční a napjatá atmosféra. Docela vás pohltí do atmosféry děje. Nádherná Paula Patton.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

odpad z odpadu.... TV NOVA SE PROPADÁ DO PROPADLIŠTĚ VŠECH TELEVIZÍ, PROTOŽE V HLAVNÍ TELEVIZNÍ RELACI (TV NOVINY) DĚLAJÍ TÉHLE SRAČCE REKLAMU I SAMOTNÍ REDAKTOŘI. fuj.

Benga v záloze (2010)

Dobré vtipy, občas nuda, člověk se často ztrácí v souvislostech. Strašně se mi líbí jak Hoitz(Mark Wahlberg) pořád řve :-D a nechápe věci kolem sebe :-D, asi bych se choval stejně.Jinak docela nuda a nějak jsem to sám nechápal. Nejspíš to byl účel.. 3,5*.

Zelené peklo (2003)

Perfektní film, možná dávám větší hodnocení než si zaslouží, ale opravdu u mě splnil co měl. Velmi komplikovaný příběh dělá ze zavádějícího začátku válečného filmu docela zajímavý a poutavý snímek na sobotní večery. 3,5*

Katka (2009)

Občas si říkám co ti lidé venku dělají, z čeho žijí apod. Dostal jsem na to odpověď . Podobně jak u snímku René, musí člověka napadnout, jak se má dobře.

René (2008)

Zavěr mě i pobavil, zajimavý kousek po kterém asi člověk uvědomí jak se má dobře.