Faunův labyrint (2006)

Asi mi něco ušlo, hodně slabé. Nudný příběh, splácanina několika žánrů. Bylo to pro děti, nebo pro dospělé? Nějak mi ušla pointa filmu a účel. Jedna a půl hvězdičky za masky a za pěkně živě provedené úrazy. Teda víc jsem se bavil u Disaster movie, které nelze nazývat filmem.

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Skvělé, co víc dodat, kdyby neměly jednotlivé episody 20 minut, ale víc, bylo by to ještě lepší.

Nabít a zabít (2006)

Skvělý snímek, opravdu úžasný. Velice poutavý a jedinečný příběh. Skvělé herecké obsazení a výkony. Připomíná mi to Poirota, kdy celý film si myslíte jedno a v posledních minutách se dozvíte že to je úplně jinak. 90% s krásnou Lucy Liu.

Zastav a nepřežiješ (2006)

:-D Hodně jsme se bavil. Opravdu Akční nadupaný film, který každým okamžikem přijde s něčím více rizikovým a adrenalinovým. Stathama jsem neměl moc rád, ale zlepšuje si u mě reputaci, jak ho vidím v posledních letech v samých perfektních filmech. Určitě doporučuji shlédnout!. 4*

Oko dravce (2008)

Úplně luxusní začátek, byl jsem napjaty a plný očekávání co přijde, pak mi shodilo nadšení zjištění, že za vším stojí poblázněný počítač(trochu větší počítač). Ale pořád luxusní snímek, který si zaslouží. 3,5*

Jízda do pekel 2 (2008)

Film mě překvapil, myslel jsem že to bude horší. Jinak se jedná o primitivní, tuctový příběh, kterých tu už bylo nespočítaje. Velmi zajímavý konec, nechápu jak mohl přežít spadnutí kamionu ze skály.

Obchodník se smrtí (2005)

Tenhle film je jako trochu přikořeněná skutečnost.. Film se chopil moji pozornosti a odvedl skvělou hru. Nicolas Cage hraje jako vždy skvěle.. Co více dodat, tenhle žánr mám nejradši, není to hold film nejvyšších kvalit, 4* jsou pro tento film jako stvořené, nebo naopak?.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Že ty mumie mi připadají všechny na jedno brdo.... i když mezi prvním a tímhle dílem je nějaký rozdíl, bavím se vždy stejně.