Kořist (2007)

Horor? Thriller? V žádném případě! Spíš mi to přišlo jako parodie těchto žánrů. Dialogy hrozné a logika naprosto stupidní. Jednu hvězda za ty "dramatické" scény, které byly nechtěně velmi vtipné.

Operace Dunaj (2009)

První půlka filmu je horší než drátem do oka, druhá lehce koukatelná, ale taktéž o ničem. Téma srpna 68 jde natočit daleko lépe. Toto je pouze paskvil. Takže jen jedna hvězda za "bojovou" scénu tanků.

Otcovy hříchy (2002) (TV film)

Film o kusu historie USA a morálním vyrovnání v jedné jižanské rodině. Myslím, že kvalitně zpracovaný snímek (i když je to TV film).

Mrtví jako já (2009)

Na film jsem narazil náhodou, zpočátku se to zdálo zajímavé, avšak ke konci mne již napadlo, proč to není jen další díl. Ano, zábava celkem dobrá, avšak poněkud zbytečné dílo. Není nad původní seriál.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Neuvěřitelně ubohé. Stupidní soutěžící, stupidní úkoly a stupidní "šéfka". Ale, řekl bych dobrý tah od TV Prima, která si tímto vychovává další "jednoduché" diváky, kterým následně bude moci servírovat další hloupé pořady.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Vzpomínám, když jsem byl ještě malý kluk, jak jsem přišel domů ze školy, zapnul televizi a zjistil, že nic "lepšího" tam nedávají. Byla to pro mě hodina hororu a utrpení. Tak silný pocit hrůzy jsem již nezažil a doufám že již nezažiji. Ještě teď když na to pomyslím, mám husí kůži. :-))