• Romantický

Minority Report (2002)

Tento film je najlepší, ktorý som tohto roku videla. Bolo to fakt skvelé. Potvrdilo sa, že Spielberg je perfektný režisér.

Tucker: Člověk a jeho sen (1988)

Nie je to film, ktorý láme rekordy sledovanosti, ale Bridges aj Landau to zahrali svižne a je tam cítiť aj toho Coppolu. Proste: Videla som určite aj horšie :)

Křižovatka (1994)

už na začiatku som vedela akoto skončí...richard gere ako vždy priemerný, ale prekvapilo ma, že Sharon Stone sa na to dala nahovoriť.

Scooby-Doo (2002)

Myslím si, že sa to dalo urobiť aj vtipnejšie. Chybou asi bolo, že som videla len málo častí kresleného seriálu, takže som z filmového prevedenia nemala až taký pôžitok. Scenár mohol byť lepší...

Údolí stínů (2002)

Mel Gibson je na tom filme to, preco sa to oplati vidiet. Je to dalsi z radu vojnovych filmov, ktory asi zapadne prachom.....

Elita (2001)

Čakala som priemerný film, ale celkom ma prekvapil Ryan Phillippe, zahral to celkom dobre a niekedy to bolo aj napinave.

Nevěsta přes internet (2001)

Tento film na vás neurobí žiadny dojem. Nicole Kidman sa snaží,ale je to marné. Mohli to nechať urobiť Svěráka, urobili by lepšie...

Stav obležení (1998)

Včera som tento film prvýkrát videla a úplne ma ohromil po tom, čo sa stalo minulý rok v septembri. Nebol to pre tých Arabov návod, ako vyhodiť USA do vzduchu?

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Prečo vlastne robili to tretie pokračovanie, mohli to byť dve celkom dobre časti a tak sú z toho dve dobré a jedna totálne blbá :)

Akta X - Film (1998)

Kto nemá rád X-files, tak je to pre neho blbosť.A ešte keď neveríte na mimozemšťanov, tak sa ani neoplatí na ten film pozerať. Pre mňa to je len film plných rôznych chaotických scén..