Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Dal bych asi šanci tento film natočit. Docela by mne zajímal výsledek.

Pevné pouto (2009)

Nádherný filmový zážitek. Škoda, že nebyl nominovaný na Oscara za film. Zasloužil by si to. Na mne to tedy zapůsobilo velmi silně.

Roadie (1980)

Není to kdovíjaký film, ale určitě se dá na něj koukat. Mladý Meat Loaf, Alice Cooper. Myslím si, že odpočinkově na to koukat je to co tento film nabízí. Sice jsem u něj vařil, obědval i myl nádobí po obědě, ale bavil jsem se tak jak jsem to očekával. Doporučuji se na to podívat. Třeba někdy v klidu po obědě.

Seriózní muž (2009)

Tak nejdřív jsem se na konci nemohl ani nadechnout abych řekl co to mělo vlastně být? V dalším okamžiku jsem si vzpomněl na Bartona Finka a připadá mi to jako by se Coenové vraceli ke svým začátkům, kdy jejich filmy nebyli pro každého. Kdy nás jejich fanoušků byl menší okruh a dokázali jsme je ocenit a pochopit. Ne, že by byli jejich novější filmy špatné, to vůbec ne, ale byli sdílnější pro větší okruh lidí. Nyní se tímto snímkem vrátili zpět a je to něco naprosto úžasného. Tento film se může jevit i jako jeden velký vtip. Hold pro mne jsou Coenové v čím dál větší formě a oceňuji herecké obsazení, kdy mne ve filmu neruší známé zprofanované tváře.

Avatar (2009)

Obrazově byl film výborný, ale nezlobte se na mne ten příběh je tuctový a nenadchl mne. Proto volím střed právě za vizuální stránku. Děj filmu otřesně laciný a viděli jsme takových filmů mnoho. Jen tomu dali velmi hezký a lákavý háv. A to musím uznat, že na výbornou. Kdyby se neinvestovalo 150 miliónů dolarů do reklamy a nebylo to ve 3D, tak nevěřím, že by to mělo takovou sledovanost.

Lítám v tom (2009)

Velmi pěkný film. I díky tomu, že hlavní roli hraje George Clooney. Dříve jsem se tomuto filmu vyhýbal právě díky němu. Nyní musím uznat, že bez něj by to byl tak trochu jiný film. A možná taky ne. Film ze života.

Návrat do netopýří jeskyně: Adam a Burt po třiceti letech (2003) (TV film)

Pro toho kdo na seriálu vyrůstal jako já je to fajn sebeparodie. Adam West a Burt Ward se snaží vyřešit krádež Batmobilu a vzpomínají na léta minulá. Celkem mne to bavilo. Asi proto, že jsem věděl co od toho můžu očekávat a co jsem chtěl jsem dostal. Škoda, že seriál u nás nebyl prozatím nikdy vysílán. Myslím, že diváky by si získal i po letech.

Ať vejde ten pravý (2008)

Kamarádi se mne často ptají na co se vlatně koukám, když doma na DVD nemám filmy jako horory, scifi, akční americké velkofilmy, romantické filmy a skoro žádné komedie. Na co se tedy dívám? Na takové filmy jako je tento. Skvělý, vynikající a nezapomenutelný filmový zážitek. Aspoň pro mne. Takový to film shlédnout je něco ... no nemám slov. Právě jsem film shlédl a jsem ho plný. Kéž by bylo více takových filmů a ne samý remake, remake, remake. Když už se dnes dělá remaku z filmů natočených v roce 2007, tak takovýto originální film je skvost mezi bahnem. Vřele doporučuji.

Kobra (1986)

Film mého mládí, kdy letěl Sly, Schwarzengger, Van Damme atd. Docela povedené a vtipné k pousmání.

G. I. Joe (2009)

Co tohle mělo být? Myslím, že je dost lepších filmů než tohle. A pražské ulice imitující Paříž mi opravdu vadilo. Film mne nepřesvědčil. Na jedno kouknutí a dost.