Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Když jsem poprvé šel na tento film do kina, tak jsem ani netušil co mě čeká. V první minutě sledování mi padla čelist až na zem a byl jsem schopen ji sebrat až hodně dlouho po skončení závěrečných titulků. Protože byl pátek podvečer, tak jsem si tento snímek dal na večerním promítání ještě jednou a v sobotu dvakrát.. Ten chlap v klobouku, s koženým bičem u pasu a osobitým humorem mi učaroval.. A i přesto, že se bojí hadů, je to podle mě správnej chlap..

Aféra Thomase Crowna (1999)

Je toto snímek na pět * ? Pro většinu asi ne.. ale podle mě je to velmi příjemný a inteligentní film. Ani na chvíli mě nenudil, místy jsem se pousmál.. a při scéně v muzeu plném mužů v buřinkách se neuvěřitelně pobavil.. Prostě jo, bylo to dobrý..

Připoutejte se, prosím! 2 (1982)

Slabý, blbý, ubohý.. Prostě jenom vykradená jednička.. Koho by mohl ještě pobavit Ted Striker zachraňující raketoplán, který míří do slunce? Třeba mě! Ted Striker společně s celou squadrou na place mě úplně odrovnal, převálcoval.. Oba filmy "Připoutejte se prosím" pro mě patří do zlatého fondu kinematografie..

Připoutejte se, prosím! (1980)

Když přes železnou oponu přiletěl do našeho maličkého kina, tak jsem na něho hned vyrazil, protože to bylo něco amerického.. Netušil jsem, že po jeho shlédnutí si budu ještě několik dní léčit svoji pohrudnici, kterou jsem si natáhl nekonečnou salvou smíchu. A i když jsem viděl tento film po třetí, po čtvrté a.. pořád jsem se u něho dobře bavil a nacházel jsem nové a nové gagy.. Zuckerové a Abrahams se pro mě tímto stali symonymem dobré, zřeštěné a pohodové zábavy..

Podfu(c)k (2000)

Snímek plnej skvělejch hlášek, dobrejch xichtů.. prostě cool..

Dr. House (2004) (seriál)

Každý člověk má nějakou úchylku. Některé úchylky jsou víc tolerované, na jiné se lidé okolo koukají přes prsty.. Když muž miluje jiného muže, tak je homosexuál. Když někdo "miluje" zvířata je zoofil. Já miluji Dr.House.. Jsem úchyl? No a co..

Sbal prachy a vypadni (1998)

bránit dům vzduchovkou proti po zuby ozbrojenejm padouchům je ten nejlepší nápad jakej jse hned tak někde nevidí..

Big Hit (1998)

Skvělý snímek o citlivém mladíkovy, který měl strach, že ho nebude mít nikdo rád. Co na tom, že se ten mladík živí jako nájemný zabiják? Prostě je v tom dobrý..

Noc na Zemi (1991)

Kvůli takovým hláškám jako "Víte,kde jste? Jo. Helsinky...?" nebo "..a potom jsem uviděl to ovečku..." ten film musíte vidět. Kvůli takovým hláškám ho budete milovat

Kult hákového kříže (1998)

Nevím co by byl tenhle film bez Edwarda Nortona. Pro mě je to PAN herec. Všimli jste si výrazu jeho obličeje poté co zabil na ulici toho černocha? Co zněho vyzařuje? Jak to z něho čiší? Norton prostě umí..