Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Přátelé, v této době fast foodů, kdy člověk nemá čas si ani popovídat s nejbližšími, se člověk musí zasmát. Prostě musí. A tenhle snímek je k tomu jako stvořený. Koho baví chodit do kina na tříhodinový film s přestávkou, což nám dnes servírují "multiplexy" na stříbrných podnosech - proč teda chodím do multiplexů? Bohužel jsou pohodlnější a můj rozsezený zadek si zaslouží určité pohodlí. Tenhle snímek mě opravdu pobavil, ta americká hloupost...a jak na ni ti režiséři rádi poukazují...huuu

Blade: Trinity (2004)

Sice jsme se dozvěděli něco z drákulovské historie, to je dobré. Dozvěděli jsme se, že se dají "poupraviti" psi na krvelačné bestie, to je zajímavé. Z mužského hlediska jsme obdivovali krásu Jessicy Biel, to je pěkné. Leč celý film stál za pěkný velký methanový výpar.

Zoolander (2001)

Od té doby, co jsem viděl tento film, používám jenom samé looky. Ale smích jsem nezapřel. Hlavně OWIE Wilson, který je dle mého názoru fajn člověk, potkal jsem ho v kině v centru Prahy a vypadal opravdu fajnově.

Osudový dotek (2004)

Tomuhle kousku říkám film. Optavdu mě vyvedl z rovnováhy. Mám rád filmy, které zaujmou na první pohled a svůj punc neztrácejí po celý zbytek filmu. Opravdu stojí za to.