Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)

Na tomhle dokumentu je zvláštní, že ty informace jsou 100% možné, a proto se jich tolik lidí bojí. Nikdo neví jestli je to pravda. Já věřím velké většině, spíš by se měli zamyslet ti kteří tvrdí že to prostě NENÍ MOŽNÉ, protože právě tím ukazují svoji odsouzenost do systemu rockefellera a dalších. Vůbec bych se tomu nedivil, jenom si to zkuste aspoň představit.. Hm, co?

Taxidermia (2006)

Užívání inteligenetně znějících cizích slov jako velmi dekadentní, sofistikovaně atd staví diváka do pozice rádoby intelektuála který rád čte básně a hledá v něčem smysl. Divák je paralelou filmu, a záleží na postoji, a chápu že někomu přijde unikátní cokoli, co šokuje a tím že se v tom vyžívá ho v jeho hlavě staví výš. Film vyjadřuje nádhernou myšlenku, zcela neobvyklým způsobem, je dotáhlý k dokonalosti, i když je veden ve stylu nezáživné madarské produkce s šedým odstínem, ale s mou vrozenou averzí k obdivování cizích myšlenek a nepřátestvím k filozofii tento film hodnotím jako velmi prvoplánový, jenom donutit chytráky špekulovat o DEKADENCI a SOFISTIKOVANOSTI a sdělit co si autor myslí. Mám vlastní hlavu, čili tři hvězdy za velmi povedené zpracování, nic víc.

Cesta do zatracení (2002)

Celý film sledoval jen kvůli jedinému jménu v kreditech: Thomas Newmen. Bohužel z jeho produkce lze místy slyšet jeho klasické motivy známé z předešlých snímků, což ovšem neznamená že si neudržel svůj nadpozemský standart, a co se týká filmu, kdyby nebylo UBOHÉHO konce a nesmyslného proslovu michaela na konci, zasloužil by i čtyři hvězdy. Hvězda za Mika Sullivana, dvě za Toma Newmana.

Heat Vision and Jack (1999) (TV film)

Nápadité, ujeté, parodující skoro všechno, co si vzali později na mušku Muži v černém. Ben Stiller. To mluví za vše. You can't excape from your death. You can't excape from your shadow. You can't excape from Ron Silver.

Cable Guy (1996)

Po celou dobu sledování jsem si říkal: Co to ksakru vlastně je? Naprosto nečekaný rozvoj scén, kdy se hrdina dostane do vězení, následně je s zatažen do rodinného kruhu s chlápkem od kabelovky, a tak dál, celé je to tak neskutečně originální a promyšlené, že nad tím zůstává rozum stát. Jeden z nejšílenějších kousků, Ben Stiller nikdy nezklame. Pro ty, kteří za životní výkon Jima Carreyho považují Ice Venturu je to samozřejmě propadák, pro milovníky opravdových parodií mistrovský kousek.

Parta hic (1976)

Jelikož mi byl film doporučen jakožto 'pecka', možná jsem od tohoto díla očekával moc. Nehledě na ukrytou propagandu režimu (kterou, na druhou stranu, nalezneme v každém dobovém snímku), byl příběh nemastný neslaný, tudíž zcela nudný. Zasmál jsem se při kouzelníkově představení, a když jsem poprvé uslyšel: Kam běžela?Počkejte, podívám se v kolik jí to jede... rozkašlal jsem se smíchy, nicméně toto jsou jen zářivé momentky z panelákově šedé podívané. Tři hvězdy za herecké obsazení, vtipy a krásné sestřičky.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Paráda. Smál jsem se celou dobu. Prakticky geniální, neuběhne víc jak půl minuty aby nepřišel vtip. Je to perfektně vymyšlené a daleko lepší (a jiné) než seriál.

12 opic (1995)

Dobrý film. Sledoval jsem tohle a hned potom Requiem for a Dream, a celý den jsem pak přemýšlel jaký má vlastně všechno smysl. Sebevraždu jsem nakonec vynechal. Kdo je viděl, pochopí.

London (2005)

Strašný mrdky. A ta děvka je příšerně tupá. Vlastně všichni tam. Jen statham má navrch.