Bony a klid 2 (2014) odpad!

Ono se vlastně stačí jen podívat na Olmerovu filmografii posledních dvaceti let a připomenout si "klenoty", které tento kdysi pradávno možná výtečný režisér dokázal pustit mezi lidi: Ještě větší blbec, než jsme doufali, Playgirls, Policajti z předměstí, Waterloo po česku, atd. Ono to, vážení, opravdu lépe než sračka ani dopadnout nemohlo. Olmer nad sebou potřebuje cenzuru jako žemen, jinak se pokaždé akorát vyzvrací do bezvědomí...

Na hraně zítřka (2014)

Koukám, že se moje pocity od zdejší většiny zase nějak totálně liší. Jenže kromě grafické onanie a akční dvouhodinovky jsem od tohoto naprosto nadhodnoceného "díla" nedostal vůbec nic. Po prvním probuzení Cruiseho po jeho smrti mi totiž došlo, že to bude pořád to samé dokola a dokola a v půlce filmu mě to už vážně začalo nasírat. Takže čekal jsem 4-5, ale po zklamání nemohu dát víc, než 1.

Godzilla (2014)

Nojo, hollywood a prachy, totální výplach mozgů. Jako grafická paráda velmi slušné, grafici se ve studiu fakt vyřádili, ale jako film debilita, za kterou bych nedal ani pětikorunu.

Sarajevo 1914 (2014) (TV film)

Film by snad tak špatný nebyl, ale dabing ČT, kdy deset bezbarvých hlasů mluví všechny postavy ve filmu je příšerný.

Duch (1990)

Do r. 2014 jsem se tomuto snímku vyhýbal (romantiku moc nemusím). Musím ale uznat, že to vůbec není špatný snímek a trojice hlavních protagonistů mi sedla perfektně.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

No, jestli byl lepší než jednička, ani nevím. Půl hodiny před koncem jsem usnul - a popravdě, v prvních devadesáti minutách jsem se dost nudil.

Jako nikdy (2013)

Tento film ani hodnotit nemá smysl. Je to příběh ze života plný emocí, které život a vztahy mezi lidmi přináší. Jednou vidět stálo za to, podruhé určitě ne, ale osobně mi hodně vadil zcela otevřený konec a mnoho nezodpovězených otázek.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Jako historická zpověď asi ne zrovna věrohodné, ale jako seriál pro zábavu opravdu doporučuji. Skvělá vizuální stránka, výtečný výběr neokoukaných tváří, parádní dějová linka, zvraty... no zkrátka všechno, co současná seriálová tvorba může divákovi nabídnout - to vše v míře více než vrchovaté! Poslední epizoda druhé série je totálně šílená -a třetí řada bude kdy, dopaďous!!!!!!!!!!!!!!!

Jack Ryan: V utajení (2014)

Film an neurazil, ale ani nenadchnul. Zcela zapadá do šedi současné US filmové produkce, která je v totální krizi. Témata jsou vybrakovaná, není už co divákovi nabídnout.

Sabotáž (2014)

Povinné pro fandy Arnolda. Na Amíky slušně krvavé, kdyby to nebylo tak roztahané, mohlo být i za 4.