Super Mario Bros. (1993)

Cakal som nieco viac. Ako namet podla hry to bolo fajne, aj prostredie bolo vytvorene skvele a napad ze evolucia cloveka by mohla vzniknut aj z plazov je paradny ulet :D Film inak primitivny ale na take pozeranie za dazda sa da aj to :)

Prázdniny pana Beana (2007)

Niektore sceny boli dobre, zasmial som sa, ale ako celok bol film takpovediac nudny. Postava Mr. Beana drzala cely film, inak nic.

2010: Druhá vesmírná odysea (1984)

Musim sa tiez priklonit k nazoru ze sa mi tento snimok pacil viacej ako 2001. Bolo to ine, viacej som tomu rozumel a snad som to konecne aj vsetko pochopil :)

Prometheus (2012)

Tak velke skalamanie pre mna. Ani vlastne neveim ako to mam ohodnotit. Z vizualnej stranky je film bohovsky, ale atmosfera mi neprisla nijak vzrusujuca a tie postavy a ich chovanie je uplne nepochopitelne, nedotiahnute. Film je ako tak krasny ale blbe nerealne chovanie postav mi pride ako keby to bol nejaky beckovy film. No veru mierne sklamanie. Este uvidim ako sa to bude pozerat doma. 3D bolo pekne ale od Scotta som cakal nieco lepsie. Vyborny komentar ma Djkoma. Ten to v komentari vystihol dokonale. Vela vela vela nedomyslenych veci.

Vůbec nic společného (1986)

Tazko sa mi to hodnoti. Musim povedat ze som mal vazny ale vazny problem vydrzat pri tomto filme. Je to najnudnejsi film s Hanksom aky som zatial videl, ale este mi nejake zostavaju pozriet. Neskutocne nudne a pocas pozerania som nechapal k comu tento snimok vobec je. Dopozerat som sa donutil len z dovodu ze tam hra prave Hanks a nechcel som nejaky jeho film oznacit ako "odpad" (odpadom oznacujem snimky, ktore su pre mna nedopozeratelne). Za dopozeranie a za Hanksa davam * a druhu * za celkom pekny zaver, kde bola aspon nejaka pekna myslienka a za cast pred koncovymi titulkami, kde som sa prvy krat pocas filmu zasmial :)

Sucker Punch (2011)

Tak som velice ale prevelice sklamany. Dej mi nie ze len usiel ale myslim ze som ho ani nenasiel. Jedine na co sa mozno dalo aspon troshcu pozerat boli tie holky, ale aj tak, aby ta bloncka mala stale take velke mihlanice od prirodzenia??? :D

VALL-I (2008)

Veru pozretim tohot som si hned Walleho zamiloval. Uzasny animak, tak krasny a dojemny. Do skol by som to dal ako povinnu projekciu :)