VALL-I (2008)

Zbývá mi jen citovat Santicův komentář - "Absolutně nejroztomilejší animák co jsem kdy viděl... První polovina je opravdu dechberoucí, druhá už byla tak trochu ve stylu klišé. Myslím, že ani není třeba pokračovat, protože tohle se musí opravdu vidět... 9,5/10"

The Hire: Powder Keg (2001)

Nejlepší Hire. Typicky Alejandro González Iñárritu. Méně je někdy více on si to velmi dobře uvědomuje.

The Hire: Ticker (2002)

Zezacatku pekne naslapla reklama na BMW, postupem casu se dej zpomali ale i tak 5*

Po krk v extázi (2004)

Velice kvalitni film s velmi dobře hrajícím Craigem. Ale na Guie Ritchieho to bohužel nemá.

Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)

Asi nejznámější je díl se sázkou o zapálení zapalovače 10x za sebou nebo useknutí prstu. Proslavil jej i Tarantino ve své povídce ve Four rooms.

Čtyři pokoje (1995)

Silvestrovská noc, čtyři pokoje, čtyři příběhy, jeden hlavní hrdina - hotelový pikolík Ted v podání skvělého Tima Rotha.

Proroctví (2009)

Cage hrál dobře a mohl z toho být dobrý film, kdyby se tam neobjevili emzáci, ještě k tomu s lodí jakou vyšitou ze startreku a to včetně warpu. Navíc ten konec kdy jedno oko nezůstalo suché taky mohli trochu zkrátit. Druhou polovinu jsem umíral nudou.

Výměna (2008)

Clint opět dokazuje, že je nejen skvělým hercem, ale také režisérem a vypravěčem. Emotivní drama podepřené skvělými hereckými výkony. čistých 5*

Truman Show (1998)

Velice originální a emociální film. Skvělé herecké výkony jak Careyho tak hlavně Eda Harrise + moje oblibená Natascha McElhone,.