Chilgeup gongmuwon (2009)

Silné 4,5 hviezdičky. Síce druhá polovica filmu už tak nestíhala, ale aj tak je to veľmi vydarený film. Najlepšia scéna bola, keď Su-ji a Jae-jun telefonovali po japonsky. Jeho záverečné bakaa!!! a výraz tváre boli na nezaplatenie.

Densha otoko (2005) (seriál)

Sweet. Sweet. Sweet.

Agiwa na (2008)

Mason Moon je taký zlatý. Už len kvôli nemu sa to oplatí pozerať. A navyše Byeol Kim je v tom svojom kuracom pyžamku očarujúca.

Vánoční koleda (2009)

Tento príbeh mám rada v akomkoľvek spracovaní.

Glass no kamen (2005) (seriál)

Je to klasický príbeh o láske, žiarlivosti a zrade. Ako 13 - ročná bola Kitajima Maya, s nesmiernym hereckým talentom, objavená herečkou Tsukikage. Maya prešla tvrdým tréningom, prekonávala výzvy a prekážky s jediným cieľom, aby sa stala najlepšou herečkou svojej generácie. Na svojej ceste stretne nielen lásku, ale aj večnú rivalku v podobe Himekawa Ayumi. Toto je re-make anime z roku 1984. Manga sa stále publikuje.

Džundžó Romantica - Season 2 (2008) (série)

Rovnako ako prvá séria, tak aj táto druhá je veľmi vydarená. Ešte tak nejaká tretia alebo zopár OVA.

Kniha přežití (2010)

Putuje a bojuje, bojuje a putuje už 30 zím. A kľudne môže putovať a bojovať a bojovať a putovať aj naďalej.

Vlkodlak (2010)

Čím to je, že čím viac výborných hercov v obsadení, tým slabší film? Nemôžem uprieť tomuto filmu dobrú vizuálnu stránku a výkony niektorých boli naozaj skvelé, ale nič viac.

Prokletý ostrov (2010)

Nuž, čakala som, že čo sa z tohto vykľuje, keďže knižné adaptácie, na ktoré sa teším zväčša dopadnú katastrofálne. A musím povedať, že tentokrát, tentokrát to vyšlo! Dennis Lehane napísal výbornú knihu a Martin Scorsese z nej spravil výborný film.