• Fantasy

Počátek (2010)

Takže, nedávno jsem tento snímek zkouknul a musím usoudit, že mistr Nolan ( začíná se mi velmi zamlouvat, stejně jako Carpenter, Cameron a další ) vážně nezklamal. Místy to sice bylo chaotické ( úrovně spánku ), zaobírané minulostí Doma Cobba ( co ten si prožil.... ), ale také kolem samotné příběhovosti ( čas a jeho rozdělení mezi úrovně spánku je něco nevídaného a zavánějícího bullet - timem ). A nesmíme zapomenout i na další zkušené herce, z Nolanovy ,, gardy " ( Hardy, Murphy, Cotillard, Caine, Gordon-Levitt ), jejichž hraní je velmi přesvědčivé. Jako nápad filmu využít spánek a jeho tajemství, bylo něco natolik nevšedního, že jsem se bavil. U tohoto filmu jsem se nenudil a zkoukl ho s požitkem a myslím, že se k němu vrátím zas. Tleskám vám pane Režisére, velmi dobrá práce. Nemohu vůbec jinak hodnotit, než za 5 * a myslím že kdo chce zažít něco nevšedního a neokoukaného, hrábněte po tomto veledílu.

Steamboy (2004)

Tak fajn, včera jsem se k tomuto snímku ,, dorval " a musím říct, že ačkoli není pro anime typické, že je zasazeno do roku 1866, tak kupodivu to k sobě sedlo. Ty dvě hodiny jsem v pohodě zvládl, příběh byl zajímavý. Pan Ótomo zvolil k novějšímu snímku retro barvy anime, které bych odhadl na osmdesátá léta. Jen mě docela překvapilo, jak můžou být lidé chamtivý a schopni zničit cokoli, i mír, jen aby měli ten nejlepší vynález. Dodávám, že hodnotím film za 5 hvězd.

Sherlock Holmes (2009)

Takže, k tomuto filmu jsem se v podstatě dostal díky postavě Sherlocka Holmese/Jamese Watsona ze seriálu Svatyně pro všechny, kde jej hrál sympaťák Peter Wingfield. Neprohloupil jsem když jsem se na tenhle klenot podíval se svým mladším bratrem. Robert Downey Jr. je pro roli Holmese dobře stavěný a jeden z vynikajících herců této doby, jeho blízký přítel Watson v podání Juda Lawa působí uhlazeným ,, doktorským " dojmem, ale taky je pěkné kvítko a pak zde máme ďábelského Blackwooda, kterého ztvárnil ,, rád hraju záporňáky " Mark Strong. FIlm můžu doporučit lidem, kteří se rádi kochají příběhem plným mystérií a hádanek, jelikož jich je zde více než dost. Hlášky a hádky mezi Watsonem a Holmesem donutí diváka se sem tam usmát, protože než jako kolegové se opravdu chovají více jako bratři, Holmes samotný má tak velké dedukční schopnosti, až jsem valil oči. Podtrženo sečteno, film který by se mohl zalíbit každému kdo se na něj podívá. Za mě 5* a být na mě, alespoň 90%

Max Payne (2008)

Lépe ztvárnění videohry opravdu dopadnout nemohlo. I když, občas mi to připadalo že se utváří příběh samostatně než v přímé linii ,, videoherního " Maxe Paynea

Upír v Brooklynu (1995)

Eddie Murphy v hororově-komediálním snímku, netuším proč, ale za mě 5 *. P.S. Rád upíry

Dračí klon (2003) odpad!

I když jsem měl chuť to vypnout, tak jsem ten hnus dokoukal. Drak je velmi špatně animovaný a herci mě tak nějak nepřesvědčili. Kdybych měl s takovou partou bojovat proti té potvoře, prvně se zbavím party jejich použitím jako návnady k útěku. To asi k mizernému obsazení. A co se týče filmu? Na podpal do krbu dobrej. Pokud je v DVD obalu, jako podložka pod nakloněnou skříň sedne perfektně. Odpad :)

Resident Evil: Zatracení (2012)

Přesně co jsem od tohoto filmu čekal,se mi splnilo. To že je série Resident Evilu předělána do CGI systému, je naprosto dechberoucí. Jsem velký fanda série a navíc i videoher, takže tím, že jsem uviděl i pár známých postav, mi udělalo na srdci dobře. Rozhodně bych tento film doporučil nezaujatým lidem, kteří hodnotí ,, nejen " podle příběhu, ale taky podle rozmanitosti grafiky. Za mě je to jasných 5 hvězd a nemůžu se dočkat dalšího.

Internát (2007) (seriál)

Internát Černá Laguna je zvláštní místo, u kterého sahají paměti jejich základů až do dob nacismu. Ti z vás, kdo mají rádi napínavé, mysteriózní seriály, ať se začíná opravdu dívat, ale doporučuju to všem. Uvidíte, že vám to pomůže se aspoň odreagovat od všedního světa. Herci hrající v tomto seriálu byli sice pro mě neznámí, ale právě teď načínám na AXN Crime 7. řadu a musím říct sakra jo!!!!!!!!!!!! Tenhle seriál mě stále ( i po dlouhé odmlce mezi koncem šesté a začátkem sedmé řady ) nepřestává napínat a jenom doufám jak to celé dopadne. Podle všeho má ale tento pro mě ,, kult " jen sedm řad. Což je pro mě, jakožto fanouška, útrapně málo. A souhlasím s uživatelem D3NJI, opravdu to není telenovela ( Divoký anděl pche! ). Za mě je to jasných pět hvězd! ( ať už za roztomilou Paulu, nebo skvělou Jacintu nebo spousty dalších postav ).

Pucca (2006) (seriál)

Takže........ Především, je mi 22, jsem muž a běžně mě nebaví animáky, které pocházejí z Ameriky. Jsem více na asijské anime a tento seriál, mající původ v Koreji, mě naprosto uchvátil. Teletubbies mě vůbec nebavil, ba dokonce hnusil. Simpsonovi by mě nezaujali ale toto je pro mě originální. Já osobně kdybych mohl, stanu se kreslenou postavičkou a vstoupím do seriálu. Vooz na mě udělali dojem a nebýt toho, že Jetix nahradil Disney Channel a tím pádem se s tímto seriálem stal konec ( naštvaný jsem jen co je pravda ), dále bych s napětím očekával nové a nové díly. Pucca má u mě v srdci velké místo a já ji děkuji za příjemné chvíle u TV. Zaručených 5 hvězd